Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Spolszczenie Windows 7 Home Premium (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Spolszczenie Windows 7 Home Premium (rozwiązany) (/spolszczenie-windows-7-home-premium-rozwiazany-1986-t)



Spolszczenie Windows 7 Home Premium (rozwiązany) - r4fcio - 28.10.2009 23:19

Witam ... zakupiłem w USA laptopa HP z Windowsem 7 Home Premium ... Z tego co czytałem, nie widziałem nigdzie spolszczenia do niego ani kogoś kto robił ... czy jest możliwość a jak tak to jak ? czy mógłby ktoś pomoc ? Uśmiechnięty

Pozdrowienia


RE: Spolszczenie Windows 7 Home Premium - Dzejkop - 29.10.2009 15:23

Ściągnięcie spolszczenia jest możliwe tylko dla Windows 7 Professional i wyższych edycji.


RE: Spolszczenie Windows 7 Home Premium - nintendo86 - 31.10.2009 13:03

Musisz ściągnąć polski pakiet językowy, następnie ściągnąć program vistalizator i możesz sobie spolszczyć system...


RE: Spolszczenie Windows 7 Home Premium - kawior74 - 01.11.2009 12:47

Ten programik "vistalizator" działą tylko pod Viste .
Tak jak mówił kuba096 nie ma możliwości spolszczenia Home Premium


RE: Spolszczenie Windows 7 Home Premium - slawektor - 01.11.2009 14:26

(01.11.2009 12:47)kawior74 napisał(a):  Ten programik "vistalizator" działą tylko pod Viste .

Chyba nie masz do końca racji. Z strony vistalizatora:
[Obrazek: przechwytywanieb.png]


RE: Spolszczenie Windows 7 Home Premium - kawior74 - 01.11.2009 18:42

Hm faktycznie slawektor masz racje. A powiedz sprawdzałeś go?


RE: Spolszczenie Windows 7 Home Premium - slawektor - 01.11.2009 21:11

Nie sprawdzałem, nie było okazji mam wersję Windows 7 Enterprise.


RE: Spolszczenie Windows 7 Home Premium - nintendo86 - 01.11.2009 22:00

Ja sprawdzałem, działa w 100% w tej wersji można już dogłębnie zmienić język bo w wersji beta nie było takiej możliwości...


RE: Spolszczenie Win 7 Home Premium - gzadkowski - 20.12.2009 00:49

Ja jestem laikiem, jeśli chodzi o takie szperanie w systemie. Mam tą siódemkę Home Premium w wersji hiszpańskiej, bo stamtąd mi tato laptopa przywiózł. Sporo się już naszukałem informacji o tym jak ten system spolszczyć i nie znalazłem jeszcze satysfakcjonującej mnie. Nie wiem skąd ściągnąć ten pakiet językowy. Mógłby ktoś podać konkretne adresy do tych plików?? Do tego programu też. Proszę o pomoc.


RE: Spolszczenie Windows 7 Home Premium - War_3_ - 20.12.2009 00:56

Przeczytaj co napisał Kuba096 - spolszczenie jest TYLKO do wersji Professional i wyżej. Home premium niestety jest najniżej w "hierarchii" Windowsów (Visty i 7).


RE: Spolszczenie Win 7 Home Premium - gzadkowski - 20.12.2009 03:27

Z dalszych wypowiedzi wywnioskowałem, że jednak można, ale to chyba jednak była moja pomyłka. Teraz widzę, że te wypowiedzi dotyczyły tego, czy ten programik działa, ale na tych wyższych Windowsach. Przepraszam za moje niedopatrzenie. Więc pewnie pozostaje mi tylko wykombinowanie tego Windowsa w wersji polskiej i ponowna instalacja z użyciem mojego klucza?? Jak szukałem informacji, to widziałem, że goście kombinują coś z plikiem lp.cab przy pomocy konsoli, ale ten plik też troszkę trudno znaleźć, żeby go bez niczego ściągnąć i pewnie też dotyczy tych lepszych Windowsów. Jest tak jak piszę?


RE: Spolszczenie Windows 7 Home Premium - slump - 20.12.2009 04:19

Odpowiem Ci tak:

Wszystko można ale na naszym forum obowiązują pewne zasady. Nie popieramy i nie wspieramy ani piractwa ani omijania zasad i blokad MS. To jest oczywiste i nie trzeba tego tłumaczyć prawda?
Więc o takich sprawach tu nie dyskutujemy. Toteż skończmy ten temat ( z kontekstu mojej wypowiedzi domyślasz się, że można i domyślasz się, z odpowiedzi powinieneś szukać na innych forach w tej kwestii, w innych bardzo chętnie pomożemy). Pozdrawiam Cię.


RE: Spolszczenie Win 7 Home Premium - gzadkowski - 20.12.2009 12:56

Ok. Bardzo dziękuję. Mało które forum ma takich kulturalnych użytkowników. Było mi miło.