Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Win 7 problem z instalacją sterownika realtek - komunikat o nieznanym źródle - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Win 7 problem z instalacją sterownika realtek - komunikat o nieznanym źródle (/win-7-problem-z-instalacja-sterownika-realtek-komunikat-o-nieznanym-zrodle-19826-t)



Win 7 problem z instalacją sterownika realtek - komunikat o nieznanym źródle - hubertl - 13.11.2011 12:30

Witam, po zainstalowaniu kX'a przez chwilę się cieszyłem... przez chwilę, bo z godzinę się z nim bawiłem by działał mikrofon.
Tak więc postanowiłem zainstalować Realteka AC'97 bo HD mi się w ogóle nie instalował.
Lecz przy instalacji AC97 napotkałem taki oto błąd:

[Obrazek: beztytuucqa.png]

Może wie ktoś o co chodzi ?
Z góry dziękuję za pomoc.

Micro nie działało w sensie że nie było mnie słychać w programach takich jak Skype, mumble, teamspeak... a tak to tylko w kX Mixerze działało, przy wyborze urządzeń nie mogłem tego ustawić.


RE: Win 7 problem z instalacją sterownika realtek - komunikat o nieznanym źródle - thermalfake - 13.11.2011 13:19

Wyjmij SB Live'a ze slotu.
Napisz jaką masz płytę główną (identyfikują ją np AIDA/Everest/GPU-Z) a ja sobie sprawdzę jaki ma zastosowany kodek. Nie można instalować ot tak AC97/HD jak się chce. Każda paczka ma zastosowanie w innych układach.