Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak naprawić pirata aktywowanego oryginalnym kluczem, Windows 7 Pro x64 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Jak naprawić pirata aktywowanego oryginalnym kluczem, Windows 7 Pro x64 (/jak-naprawic-pirata-aktywowanego-oryginalnym-kluczem-windows-7-pro-x64-19797-t)



Jak naprawić pirata aktywowanego oryginalnym kluczem, Windows 7 Pro x64 - Schwarz - 12.11.2011 10:18

Witam,

jakiś czas używałem pirackiej wersji Windows 7 Pro x64, ale ostatnio udało mi się kupić oryginalną kopię na płycie z kluczem itd. ale niestety nie mogę reinstalować całego systemu. Dlatego, zmieniłem serial na oryginalny, usunąłem aktywację za pomocą: Windows 7 Loader eXtreme Edition v3 3.503 potem aktywowałem normalnie i działa. Niestety po chwili zorientowałem się że zamiast 6 rdzeni mam 3. Wiem że kiedyś blokowałem rdzenia za pomocą msconfig w zakładce rozruch, niestety tym razem w zakładce nie ma opcji uruchamiania.

Czy ktoś z was wie jak to naprawić ?


RE: Jak naprawić pirata aktywowanego oryginalnym kluczem, Windows 7 Pro x64 - Nostromo - 12.11.2011 11:52

Oryginalny system można naprawić przy pomocy oryginalnej płytki z Windows, podczas uruchomienia wybiera się opcję Napraw.
Najlepsze rozwiązanie to usunąć pirata, wgrać oryginalny system (masz) i aktywować go legalnym kluczem (masz), unikniesz problemów (masz), a nowe mogą się pojawić w niedalekiej przyszłości.


RE: Jak naprawić pirata aktywowanego oryginalnym kluczem, Windows 7 Pro x64 - thermalfake - 12.11.2011 14:21

Dokładnie. Kolejne popraweczki sprawdzające legalność, niech coś jeszcze tam z tego wcześniejszego bałaganu zostanie i chmurka z wiadomym komunikatem lub czasem aktywacji na mur beton gwarantowana.