Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Duży problem dot. Battlefield 3 po przejściu z XP na Windows7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Duży problem dot. Battlefield 3 po przejściu z XP na Windows7 (rozwiązany) (/duzy-problem-dot-battlefield-3-po-przejsciu-z-xp-na-windows7-rozwiazany-19796-t)



Duży problem dot. Battlefield 3 po przejściu z XP na Windows7 (rozwiązany) - kershi - 12.11.2011 09:58

Mój problem wygląda następująco:
W wymaganiach Battlefield jasno napisane jest, że na XP nie pójdzie, ale ja głupi założyłem tam konto Origin, wpisałem numer seryjny i próbowałem pobrać BF 3. Tak jak myślałem, że będzie pisało, iż muszę zaktualizować wersje Windows. Nazajutrz znowu spróbowałem pobrać Battlefield 3 z Origin i ku mojemu zaskoczeniu się udało. Wystąpił jakiś problem i się nie udało pobieranie. Jak kupiłem i zainstalowałem Win 7, loguje się na konto Origin z XP, lecz w bibliotece pisze, że nie mam żadnych gier. Po wpisywaniu ponownie numeru seryjnego, napisane jest, że został już wykorzystany.

Mogę grę oddać na gwarancję? Ile trwa gwarancja w Empiku? Coś się da zrobić, żeby ta gra znalazła się z powrotem na moim Origin?
Może powinienem zadzwonić na infolinię EA?

Próbowałem pisać do EA, ale od nich 0 odzewu.
Do zamknięcia, problem rozwiązany za pomocą telefonu do EA.