Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Dobry program do edycji video + program do nagrywania video (/dobry-program-do-edycji-video-program-do-nagrywania-video-19748-t)



Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - Smokofenek - 10.11.2011 16:47

Witam.

Poszukuję jakiegoś dobrego (ale nie zbyt zaawansowanego) programu do tworzenia video.
Oprócz podstawowych funkcji jak wycinanie, podmiana dźwięku, efekty przejścia, napisy, itp. chciałbym aby dało się zrobić taki obraz perspektywiczny.
Tzn.... Żeby dwa video ustawić obok siebie aby jednocześnie były wyświetlane.
Aha, no i chciałbym aby ten program był bezpłatny.
Jedyne co mam to Windows Movie Maker.

Co do drugiego programu, potrzebuję jakiegoś łatwego w obsłudze programu do nagrywania video.
Ważne by był bezpłatny, miał kadrowanie (ustawianie obszaru nagrywania), można było włączyć/wyłączyć dźwięk z komputera i z mikrofonu.
Mam jedynie HyperCama, ale on nie nagrywa dźwięków z kompa...

Z góry dziękuję za pomoc.


RE: Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - peciaq - 10.11.2011 18:42

Camtasia chyba jest bezpłatna... Nie siedzę w temacie, wiem tylko że Sony Vegas jest świetny ale płatny i znam też Camtasię która albo jest darmowa albo dość tania.


RE: Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - jacek-placek - 10.11.2011 20:12

W dziale z darmowymi wersjami płatnych aplikacji możesz coś ciekawego znaleźć. Nie wszystkie są jeszcze w promocji ale jakby Cię coś zainteresowało, to mógłbym poszukać w sieci. Dzisiaj jest promocja na fajny programik do nagrywania obrazu i dźwięku- http://www.komputerswiat.pl/nowosci/programy/2011/45/program-do-przechwytywania-obrazu---tylko-dzis-za-darmo.aspx


RE: Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - Smokofenek - 11.11.2011 12:42

Ok, dziękuję.
Pobrałem właśnie tą Zebrę, mam nadzieję, że jeszcze jest darmowa (miała być do dzisiaj do 9:00, jest trochę po tym czasie, hehe).
Poszukam potem też w tamtym dziale, a nuż znajdę coś dla siebie Uśmiechnięty


RE: Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - kalisz1955 - 11.11.2011 16:39

Witam, może nie pomogę ale ostatnia wersja Nero 11, ma program do edycji video


RE: Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - jacek-placek - 11.11.2011 20:00

Ale to jest program płatny, a kolega szuka bezpłatnegoCwaniak


RE: Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - Smokofenek - 13.11.2011 13:49

Ewentualnie triale do wersji płatnych, jak mi się spodoba, może w przyszłości kupię.


RE: Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - peciaq - 13.11.2011 14:49

No to Camtasia i Sony Vegas (tam najnowsze wersje, nie wiem które są teraz najnowsze, bo to szybko idzie).


RE: Dobry program do edycji video + program do nagrywania video - Smokofenek - 13.11.2011 17:17

Ok, poszukam sobie i zobaczę Uśmiechnięty Dzięki.
To praktycznie wszystko, czego szukałem Cwaniak