Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
zawieszanie się Windows 7 64 bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: zawieszanie się Windows 7 64 bit (/zawieszanie-sie-windows-7-64-bit-19654-t)



zawieszanie się Windows 7 64 bit - sebawasik - 05.11.2011 20:52

Witam wszystkich.

Pierwszy raz piszę o swoim problemie na jakimś forum, z reguły dawałem radę sam, ale ten raz jest jakiś inny. powiedzmy, że wyjątkowy.

zaczeło się od tego, że Windows 7 zaczął się zawieszać, i nic poza resetem nie mogłem robić, raz sie zawieszał, a raz wyrzucało mnie z systemu i wyskakiwało tło z kolorowymi poziomymi (krzywymi) paskami, jeszcze innym razem wyskakiwało niebieskie tło z komendami, liczbami, cyframi tylko reset ratował sprawę, ale po resecie, też był problem, wyskakiwało czarne tło i róźności na nim ( oczywiście nie zrozumiałe dla mnie), wgrałem nowego Windowsa tego samego, co pierwotnie na kompie. Po tej czynności zawiesza się mniej, ale problem nadal jest. Nie wiem czy to wina sterów czy czego Smutny

to co mam to : AMD Athlon™ II X4 620 Processor (4 CPUs), ` 2.6GHz

bardzo prosze o poradę


RE: zawieszanie się Windows 7 64 bit - thermalfake - 05.11.2011 22:16

Diagnostyka:
pamięci RAM - memtest86
dysku twardego - HD Tune
karty grafiki - Furmark
procesora + chipsetu - AMD Overdrive
Odczyt temperatur podzespołów i napięć zasilacza.
Podeślij zrzuty bsodów z katalogu c:\windows\minidump
Z grubsza na początek tyle.