Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Funkcja wyszukiwania - jak przywrócić? (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Funkcja wyszukiwania - jak przywrócić? (rozwiązany) (/funkcja-wyszukiwania-jak-przywrocic-rozwiazany-19615-t)



Funkcja wyszukiwania - jak przywrócić? (rozwiązany) - gracz007 - 03.11.2011 16:22

Witam. Od niedawna mam używany komputer z Windows 7 home premium. W systemie jest wyłączona funkcja wyszukiwania w folderach i w menu start. Na innych forach wyczytałem, że trzeba wpisac odpowiednią formułkę i otwiera się okno gdzie się to wszystko włącza i wyłącza, ale ja nie mam jak tego wpisać ponieważ jak już pisałem funkcja wyszukiwania jest wyłączona. Czy wie ktoś co mogę zrobić żeby to włączyć?

Proszę o pilną odpowiedz i dość dokładne wytłumaczenie, bo nie za dobrze się znam na komputerach

Z góry dziękuję.


RE: Funkcja wyszukiwania - jak przywrócić? - DamiaX - 03.11.2011 17:02

Hej TU luknij.
Masz tam opisane jak włączyć i wyłączyć funkcję systemu Windows 7.
Wtedy tam poszukaj wyszukiwanie.


RE: Funkcja wyszukiwania - jak przywrócić? - martin1984r - 03.11.2011 17:06

Witam,

START -> Panel sterowania -> Programy -> Programy i funkcje -> Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows i na drugiej pozycji od końca masz Windows Search


RE: Funkcja wyszukiwania - jak przywrócić? - Nostromo - 03.11.2011 17:11

Korzystaj z wyszukiwarki forumowej, przycisk >"Szukaj"< na pasku zanim założysz nowy watek.
Problem rozwiązany w wątku:
Usunięte wyszukiwanie w Windows7 post #5