Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z wbudowanym mikrofonem ASUS X52JE - probelm jakich dużo? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z wbudowanym mikrofonem ASUS X52JE - probelm jakich dużo? (/problem-z-wbudowanym-mikrofonem-asus-x52je-probelm-jakich-duzo-19452-t)



Problem z wbudowanym mikrofonem ASUS X52JE - probelm jakich dużo? - piotruuch - 27.10.2011 19:20

Witam,
Posiadam laptopa ASUS X52JE.
Wczoraj podczas wideorozmowy na facebooku wyłączyłem mikrofon i już nie zadziałał.
Sprawa jednak nie jest taka prosta. Miałem pilną rozmowę telefoniczną i chciałem na chwilę wyciszyć mikrofon. Więc nacisnąłem na ikonę głośnika prawym przyciskiem myszy i wybrałem "urządzenia do nagrywania". Tam był jeden dostępny mikrofon. Znów prawy przycisk i "wyłącz". I ku mojemu zaskoczeniu mikrofon zniknął. (foto w załączniku) i za żadne skarby nie mogę go włączyć. W menadżer sprzętu brak żadnych żółtych ikonem. Przeinstalowałem sterownik od dźwięku. Koleś z asusa (na czacie z pomocy) powiedział żebym przywrócił system do jakiegoś etapu i tak zrobiłem. Jak mikrofonu nie było tak nie ma. Co robić? Mikrofon potrzebuje każdego dnia nie do zabawy ale do konferencji (taka praca).

Proszę o pomoc. Jestem załamany.
Pozdrawiam

Scren


RE: Problem z wbudowanym mikrofonem ASUS X52JE - probelm jakich dużo? - thermalfake - 27.10.2011 23:16

Głowa do góry to powinno zadziałać

[Obrazek: micwd.jpg]

Swoją drogą większość ludzi obsługujących call center nie ma wiedzy i powołania w tym temacie (zatrudnia się jak najtańszym kosztem) więc jakość niestety leży.