Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 BSOD ntkrnlpa.exe Nie chce się załadować - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 BSOD ntkrnlpa.exe Nie chce się załadować (/windows-7-bsod-ntkrnlpa-exe-nie-chce-sie-zaladowac-19317-t)



Windows 7 BSOD ntkrnlpa.exe Nie chce się załadować - Lasiu007 - 21.10.2011 10:25

Witam wszystkich, od wczoraj mam problem z moim systemem, mianowicie wczoraj około godziny 10 przed wyjściem z domu zostawiłem komputer włączony razem z programem utorrent. Ustawiłem Gooff na 1h (komputer został wyłączony automatycznie) po czym wyszedłem. Gdy wróciłem po kilku godzinach system nie chciał się uruchomić, mogę wejść do systemu jedynie w trybie awaryjnym z obsługą sieci.

Próbowałem już przeinstalować sterowniki karty graficznej oraz sieciowej ale to nic nie dało.

Zamieszczam screen:

[Obrazek: 529460dab9.jpg]

Nie wiem co dalej zrobić, żeby odzyskać system przywracanie systemu nie wchodzi w grę bo niestety nie mam żadnego punktu przywracania tak samo z Backup'em.

Próbowałem podmienić plik ntkrnlpa.exe, ale system mi uniemożliwia zamianę tego pliku.

Ma ktoś jakieś pomysły jak to naprawić? Z góry dzięki Uśmiechnięty


RE: Windows 7 BSOD ntkrnlpa.exe Nie chce się załadować - thermalfake - 21.10.2011 23:04

Podeślij minidump'y.