Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Samsung RC530: system się nie uruchamia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Samsung RC530: system się nie uruchamia (/samsung-rc530-system-sie-nie-uruchamia-19309-t)



Samsung RC530: system się nie uruchamia - kubante - 20.10.2011 19:41

Mam problem mianowicie jestem od dwóch tygodni posiadaczem SAMSUNGA RC530 lecz od wczoraj system operacyjny nie chce mi się uruchomić . Jest ikona Windows 7 i napis ,, Trwa uruchamianie systemu Windows '' i nic można czekać 2h i nic :/ . Proszę o pomoc .

Jeśli założyłem swój temat w złym miejscu proszę o przeniesienie .


RE: Problem z 7 home premium - Popiolek - 20.10.2011 19:57

Jeśli to jest laptop powinien posiadać partycje dzięki której przywrócisz stan systemu do pierwotnego (pierwsze uruchomienie).
Jeśli nie to powinieneś dostać płytę. Chyba ,że kupowałeś na allegro. Jeśli w MediaMa*** to pójdź i poproś o płytę.

@Zmień nazwę wątku bo zaraz się przyczepią....

@@ F8


RE: Problem z 7 home premium - kubante - 20.10.2011 20:01

Spróbuje przywrócić stan systemu do pierwotnego tak jak pisałeś . Próbowałem odtworzyć kopię zapasową i nic ;(


RE: Problem z 7 home premium - jacek-placek - 20.10.2011 20:02

Podczas startu, klikasz F11 lub F12 w zależności od modelu, uruchamia się recovery i system wraca do stanu pierwotnego.


RE: Problem z 7 home premium - kubante - 20.10.2011 20:09

jacek-placek F11 anie F12 nie działa ;( . Ja nie mam zielonego pojęcia jak to inaczej zrobić :/


RE: Problem z 7 home premium - jacek-placek - 20.10.2011 20:20

W instrukcji do laptopa jest opisane jak korzystać z Samsung Recovery Solution, kliknij F4.


RE: Problem z 7 home premium - kubante - 20.10.2011 20:29

Zrobiłem to co pisaliście i dalej to samo przyróciłem stan do pierwotnego pytanie czy uruchomić system ponownie i to samo :'(


RE: Problem z 7 home premium - thermalfake - 20.10.2011 21:44

Popiolek już nie pisz głupot. Nikt nie ma obowiązku dawać płyty. Systemy preinstalowane fabrycznie już od długiego czasu ZAWSZE mają partycję odzyskiwania. Nie ważne gdzie był kupiony. To już nie te czasy gdzie system = nośnik. Masz wybór co z tym fantem dalej począć - system jest na partycji do przywracania albo można samemu wykonać dodatkowo nośniki. Najczęściej się tego nie robi "bo po co" czekając do momentu kiedy hdd zdechnie. Jednak najczęściej jest za późno bo gwarancja mija.

Do autora:
Tu jest kompletny poradnik jak przywrócić system w Samsungu ( uwaga bo wszystkie dane są usuwane)
http://www.youtube.com/watch?v=gG7PnZVPSw0

Gdyby było to samo sprzęt reklamuj.