Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przerwana aktualizacja - problem z uruchomieniem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Przerwana aktualizacja - problem z uruchomieniem (/przerwana-aktualizacja-problem-z-uruchomieniem-19209-t)



Przerwana aktualizacja - problem z uruchomieniem - qwed - 16.10.2011 08:19

Witam. Mam problem z systemem. Wczoraj instalowala mi sie aktualizacja i pech chcial ze prad padl i komputer sie wylaczyl. Gdy prad wrocil chcialem ponownie wlaczyc komputer, jakos nienaturalnie dlugo sie wlaczal, pojawila sie flaga i standardowa animacja, trwalo to ok 5 minut, po czym monitor zrobil sie czarny i nic sie nie dzialo. Probowalem naprawy za pomoca plyty, podczas naprawy dysk byl sprawdzany jednak bez efektow. przywrocilem ostatnia dzialajaca konfiguracje jednak nadal jest ta sama sytuacja z flaga. Nie instalowalem ostatnio zadnych sterownikow.
Konfiguracja : procesor quad (nie pamietam modelu), geforce gts 450, 4gb ramu, dysk 500 gb.
Ps. przepraszam za brak polskich znakow, nie pisze na komputerze.


RE: Przerwana aktualizacja - problem z uruchomieniem - peciaq - 16.10.2011 09:14

Próbowałeś w trybie awaryjnym odpalić? F8 podczas ładowania się BIOSu.


RE: Przerwana aktualizacja - problem z uruchomieniem - qwed - 16.10.2011 09:15

Nie uruchamia sie.


RE: Przerwana aktualizacja - problem z uruchomieniem - peciaq - 16.10.2011 09:17

Może jak prąd padł, to zasilacz strzeliło?
Musiałbyś sprawdzić na innym zasilaczu, jeśli masz możliwość..


RE: Przerwana aktualizacja - problem z uruchomieniem - qwed - 16.10.2011 09:22

Hmm, gdy zasilacz pada to komputer raczej by sie nie wlaczyl a u mnie sie wlacza.
#edit
Sprawdziłem, z innym zasilaczem dzieje się tak samo. Próbowałem top naprawić za pomocą komend bootrec/ jednak nie widać efektów. Jakieś inne rozwiązania?