Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak znaleźć właściwy sterownik do karty graficznej nvidia. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak znaleźć właściwy sterownik do karty graficznej nvidia. (/jak-znalezc-wlasciwy-sterownik-do-karty-graficznej-nvidia-19077-t)



Jak znaleźć właściwy sterownik do karty graficznej nvidia. - Krychu196 - 08.10.2011 11:39

[attachment=3318]



to sa informacje o karcie graficznej dajcie jakis link albo pomószcie bo to ze mnie zaraz
roz*ebie to jest malo powiedziane prosze help


RE: Sterownik do karty graficznej!! - andrew-jar - 08.10.2011 13:16

To nie są informacje o karcie graficznej. Czy tak ciężko zobaczyć (wyjąć z kompa) co masz za kartę?
Możesz zapuścić programik Everest (widać że masz ikonkę na pulpicie)

Uśmiechnięty Zainstaluj firefoxa - ta przeglądarka podkreśla błędy ortograficzne.
"pomószcie" - piszę się inaczej: POMÓŻCIE


RE: Sterownik do karty graficznej!! - nieboraku - 08.10.2011 13:48

(08.10.2011 13:16)andrew-jar napisał(a):  To nie są informacje o karcie graficznej. Czy tak ciężko zobaczyć (wyjąć z kompa) co masz za kartę?

A co to jest, jak nie info o karcie graficznej GeForce 200
Bierzesz sterowniki ze strony nvidia dla 210 TUTAJ

Jako, ze nie podales jaki system, nie moge wskazac bezposrednio sterownika.


RE: Sterownik do karty graficznej!! - thermalfake - 08.10.2011 13:51

@nieboraku mnie trochę ubiegł.
Nazwa kodowa rdzenia i taktowanie GPU/GDDR wystarczą aby określić co zostało włożone pod maskę (znaczy pod wicher Uśmiechnięty ).


RE: Sterownik do karty graficznej!! - andrew-jar - 08.10.2011 14:20

Może źle to ująłem, chodziło mi że to są bardzo małe info na temat. Doskonale wiem (tak jak piszecie dalej), że to wystarczy do określenia sprzętu, chodziło mi pisząc o tym żeby ludziska po takowym określeniu sprzętu nie pobierali standardowych sterowników.
(Czy mało jest pytań na forum dotyczących źle funkcjonowania sprzętu?)


RE: Sterownik do karty graficznej!! - nieboraku - 08.10.2011 14:40

(08.10.2011 14:20)andrew-jar napisał(a):  Może źle to ująłem, chodziło mi że to są bardzo małe info na temat. Doskonale wiem (tak jak piszecie dalej), że to wystarczy do określenia sprzętu, chodziło mi pisząc o tym żeby ludziska po takowym określeniu sprzętu nie pobierali standardowych sterowników.
(Czy mało jest pytań na forum dotyczących źle funkcjonowania sprzętu?)

Odkad pamietam uzywam sterownikow bezposrednio ze strony producenta ukladu, nie producenta sprzetu. I nie mam zamiaru tego zmienic. I radze to kazdemu innemu, kto uzywa zwlaszcza referencyjnych sprzetow, ktore sa dokladnie takie same, tylko maja inne naklejki.

Pomijam, ze sterowniki na stronach producentow sprzetu czesto gesto nie sa aktualizowane po roku od wypuszczenia ich na rynek Cwaniak


RE: Jak znaleźć właściwy sterownik do karty graficznej nvidia. - thermalfake - 08.10.2011 14:45

Tylko do układów mobilnych instaluję modyfikowane sterowniki przez producentów.


RE: Jak znaleźć właściwy sterownik do karty graficznej nvidia. - Krychu196 - 09.10.2011 09:58

Sterownik nieboraka chodzi wielkie dzięki!!Zacieszacz


RE: Jak znaleźć właściwy sterownik do karty graficznej nvidia. - kowal171711 - 09.10.2011 10:26

Do wszystkich posiadających Karty graficzne nvidia. Na stronie http://www.nvidia.pl znajduje się coś takiego co sie nazywa Automatyczne wykrywanie.