Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Komputer się zwiesza (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Komputer się zwiesza (rozwiązany) (/komputer-sie-zwiesza-rozwiazany-19067-t)

Strony: 1 2


RE: Komputer się zwiesza - arci7 - 13.10.2011 15:06

Chłopie co ty za głupoty wypisujesz? Skoro twierdzisz że dopiero po" 1,5 roku" to jak wyjaśnisz opisywany przez ciebie problem w którym winowajcą okazał się zasilacz a było to w grudniu 2010r.:
http://windows7forum.pl/czy-zasilacz-moze-miec-wplyw-na-wydajnosc-gier-t-12132.html
Wykombinuj jakiś porządny zasilacz, podłącz i będziesz miał pewność, bo jak na razie to tylko marudzisz a nic nie robisz w tym kierunku


RE: Komputer się zwiesza - kilerdj - 13.10.2011 15:36

Ziomuś jeśli byś czytał po prawnie to byś wiedział że nie chodzi mi o zasilacz tylko o <cenzura> blue screen (sorry ze przeklinam ) ale taka jest prawda ...


RE: Komputer się zwiesza - arci7 - 13.10.2011 17:26

Jak byś ty czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że te blue screen'y są właśnie przez kiepski zasilacz (W TWOIM WYPADKU). Widać ciężko to do ciebie trafia więc ja nie mam tu już nic więcej do dodania i podejrzewam że inni też tak myślą. MASAKRA


RE: Komputer się zwiesza - thermalfake - 13.10.2011 18:52

Zrób jak prosiłem - świeży system i sterowniki, programy testujące, parę gierek, aplikacje z których najczęściej używasz. Albo nic nie wyjdzie w praniu co oznacza świrowanie sterownika lub innego komponentu systemu albo znowu zaczną się czary i czas pomyśleć i hardware tzn o reklamacji wadliwego sprzętu.
Spakuj zrzuty i podeślij je na forum.


RE: Komputer się zwiesza - kilerdj - 15.10.2011 18:00

I tu was wszystkich zdziwię, zainstalowałem starszy sterownik i 3 dzień spokoju ;P


RE: Komputer się zwiesza - arci7 - 15.10.2011 19:13

(11.10.2011 21:45)kilerdj napisał(a):  Mniejsza z tym ...



Teraz mam taki problem że wyskakuje przy urochmianiu komputera jak jest okno powitania i słynne ,Zapraszamy' w tedy scina mi sie komputer albo nic nie reaguje albo wywala blue screen o blędzie nvlddmkm.sys wyczytałem ze to jest wina sterownika .. tydzien temu instalowałem nową wersje sterownika.. i gdy wejde na tryb awaryjny zainstaluje starszą wersje sterownika to normalnie wchodzi ale poźniej np po 3 godzinach znowu sie powtarza błąd i nawet po zainstalowaniu sterownika czasami musze go kilka razy resetować komp żeby normalnie chodziłUśmiechnięty gdy są odinstalowane sterowniki po przez menadzera to komputer chodzi bez zacinki

A teraz przeczytaj co napisałeś w tym poście. Sam sobie przeczysz. Dlatego podejrzewaliśmy zasilacz bo wynikało z tego (czytaj powyższy post) że nie są winne sterowniki skoro instalowałeś różne wersje.
I tak to jest jak ktoś nie potrafi poprawnie opisać problemu oraz nie słucha innych rad tylko cały czas swoje. ŻYCIE


RE: Komputer się zwiesza - thermalfake - 15.10.2011 19:37

(15.10.2011 18:00)kilerdj napisał(a):  I TU WAS WSZYSTKICH ZDZIWIĘ zainstalowałem starszy sterownik i 3 dzień spokoju ;P


Chwała Ci za to tylko następnym razem nie zawracaj nikomu tyłka skoro wiesz najlepiej albo wykonaj polecenia, przynajmniej te bezkosztowe typu podesłanie zrzutów i inne o których pisaliśmy.

PS Nikt Ci też nie udzielił prawa do krzyczenia na forum.