Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak wrócić do "starej" kompozycji w Windows 7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Jak wrócić do "starej" kompozycji w Windows 7? (/jak-wrocic-do-starej-kompozycji-w-windows-7-19006-t)



Jak wrócić do "starej" kompozycji w Windows 7? - telif - 04.10.2011 16:25

Witam!
Chciałbym wrócić do starej kompozycji Windows 7 Zacieszacz
Ale nie wiem jak ... proszę o pomoc :0

Pozdrawiam ;D

@Edit

Chodzi mi o ikonki, pasek menu, Ekran powitalny itp....


Pozdrawiam


RE: Jak wrócić do "starej" kompozycji w Windows 7? - Nostromo - 04.10.2011 20:45

Jak głęboko i czym dokonywałeś zmian. Może wystarczy odinstalować pathe, wrócić do kompozycji systemowych i przywrócić domyślne ikonki Windows?


RE: Jak wrócić do "starej" kompozycji w Windows 7? - telif - 05.10.2011 05:34

1.
Kod:
http: //chomikuj.pl/mc.albert/systemy/Windows+7+Dark+Deluxe+x86+v3.4+RG
Zacieszacz to jest ten styl... nie pamiętam jak go zmieniałem bo to było rok temu Zacieszacz


RE: Jak wrócić do "starej" kompozycji w Windows 7? - Nostromo - 05.10.2011 11:52

Dark Deluxe dokonuje wiele bardzo rozległych zmian w Systemie. To właściwie inny Windows 7 (zastanawiam się czy to legalne). Obawiam się, że nie obejdzie się bez postawienia Systemu od nowa. Możesz najpierw ew. spróbować opcji naprawy Systemu z płytki z oryginalnym Windowsem, choć głowy nie dam, że to wystarczy.


RE: Jak wrócić do "starej" kompozycji w Windows 7? - dziki314 - 05.10.2011 15:08

To jest normalny system tylko trochę przerobiony niech ktoś z forum ci udostępni oryginalną kompozycję i będzie z głowy.


RE: Jak wrócić do "starej" kompozycji w Windows 7? - telif - 07.10.2011 05:46

Spoko już zrobiłem Uśmiechnięty trzeba było tak jak nostromo zrobić Zacieszacz naprawić z oryginalnej płyty Zacieszacz proszę o zamknięcie tematu