Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 ultimate aktualizacja niepowodzenie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Windows 7 ultimate aktualizacja niepowodzenie (/windows-7-ultimate-aktualizacja-niepowodzenie-18959-t)



Windows 7 ultimate aktualizacja niepowodzenie - horagino12 - 02.10.2011 18:33

Witam. Nie dawno jakieś 5 dni temu mój tata szukał Windows 7 na torrent i znalazł pobrał dal wszytko na telefon kartę bo płyty nie było zainstalował sobie i mi. kazał mi robić aktualizacje wiec robiłem (wiedziałem ze mam robić) i tak robiłem te aktualizacje ale oto wynik:[Obrazek: problemao.png] a u niego każda powodzenie nawet 1 nie miał niepowodzenie nic nie robiłem on też i mu wszytko działa i jest git a ja widać na ss jak to mam naprawić z góry thx


RE: Windows 7 ultimate aktualizacja niepowodzenie - thermalfake - 02.10.2011 19:13

Skoro przychodzisz tu na forum wypadało by się zapoznać z regułami. Ordynarnie nie kryjesz się z tym, że pisząc wprost ukradliście oprogramowanie ściągając go z torrenta (notabene microsoft nie uznaje tego jako oficjalnego źródła). Takich zachowań nikt z moderatorów nie toleruje. I nie będziemy dyskutować, że tak wiele osób postępuje więc można korzystać do woli. Zrób sobie support od tej osoby która to udostępnia Zacieszacz