Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją sterownika od invidi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem z instalacją sterownika od invidi (/problem-z-instalacja-sterownika-od-invidi-18737-t)



Problem z instalacją sterownika od invidi - rex1973 - 21.09.2011 12:54

Witam serdecznie zwracam się z prośbą o pomoc mam zainstalowany Windows 7 64 bit , ostatnio chciałem uaktualnić sterownik do karty graficznej posiadam gf 260 gtx miałem zainstalowany 177.... .... ..... (nie pamiętam rewizji ) ale to nie istotne ze strony nvidi ściągam najnowsze pod mój system itp i przy instalacji pojawia się błąd chaotyczny komunikat ,,...brak pliku...'' ramka plus czerwony krzyżyk . Odinstalowałem stare sterowniki drive cleanerem , instaluje nowe i to samo , wszystkie czynności robię z pozycji administratora i dalej to samo . Nie wiem jak sobie z tym poradzić bardzo proszę o pomoc . A na koniec dodam że sterownik te który odinstalowuje czyli te 177... ..... .... whql instaluje się normalnie bez problemów a jak chcę zainstalować nowe to jest wyżej wymieniony problem .


reszta sprzętu to core 2 duo 2.6 ghz 4 giga ram patriot 800mhz , zasilacz tagan 700 , płyta główna asus comando grafika gigabyte gtx 260 Smutny


RE: Problem z instalacja sterownika od invidi - Portator - 21.09.2011 16:33

Witaj. Jeżeli stary sterownik działał poprawnie i nie miałeś kłopotów z kartą graficzną, to proponuję go przywrócić a wszystko co jest związane z tym nowym, usunąć. Nowy nie zawsze oznacza lepszy.