Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak rozwiązać roblem z opcjami Personalizuj na pulpicie itp - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak rozwiązać roblem z opcjami Personalizuj na pulpicie itp (/jak-rozwiazac-roblem-z-opcjami-personalizuj-na-pulpicie-itp-18652-t)



Jak rozwiązać roblem z opcjami Personalizuj na pulpicie itp - Fire - 17.09.2011 14:09

Witam.Nie byłem pewien jak nazwać wątek,by przedstawiał problem,aczkolwiek coś mi się dzieje ostatnio z systemem...1 rzecz jest taka,iż po kliknięciu ppm na pulpicie i wybraniu Personalizuj czy też Rozdzielczość ekranu wyskakuje:

[Obrazek: beznazwyzg.png]

2 sprawa iż po wejściu przykładowo w Panel Sterowania po naciśnięciu na Odinstaluj Programy nic się nie dzieje,i muszę wchodzić w kategorię Programy,a dopiero potem Odinstaluj programy.Niedawno od razu wystarczyło kliknąć na odinstaluj programy,a teraz niestety nie ;/

Wie ktoś jak to naprawić?


RE: Problem z opcjami Personalizuj na pilpicie itp - peciaq - 17.09.2011 16:47

Co to za wersja systemu i skąd ją masz?


RE: Problem z opcjami Personalizuj na pilpicie itp - Fire - 17.09.2011 19:50

Windows 7 Home Premium x64.A by system zainstalowany już na laptopie jak go kupiłem.A te 2 błędy,pojawiły się jakieś 2-3 tygodnie temu...lapka kupiłem koło 1,5 miesiąca temu i było dobrze,aczkolwiek często były automatyczne aktualizacje,więc to może dlatego?Może jakaś aktualizacja coś zmieniła?


RE: Jak rozwiązać roblem z opcjami Personalizuj na pulpicie itp - Portator - 18.09.2011 07:54

Kliknij Start w pole wysukiwania wpisz cmd kliknij PPM i uruchom jako administrator.
Otworzy się okno Wiersza poleceń. Wpisz komendę sfc /scannow naciśnij Enter.
Po zakończeniu skanowania - restart.


RE: Jak rozwiązać roblem z opcjami Personalizuj na pulpicie itp - Fire - 19.09.2011 12:02

Niestety,ale nie zadziałało to,wpisałem sfc /scannow były jakieś wyniki,zrestartowałem,ale błąd dalej się pojawia


RE: Jak rozwiązać roblem z opcjami Personalizuj na pulpicie itp - jacek-placek - 19.09.2011 12:08

Poczytaj to - http://peb.pl/windows-7/724345-taki-interfejs-nie-jest-obslugiwany.html


RE: Jak rozwiązać roblem z opcjami Personalizuj na pulpicie itp - Fire - 22.09.2011 16:02

Przeczytałem i wypróbowałem podany tam jeden sposób,lecz niestety i on nie działa...a w dodatku teraz zauważyłem,że przestały działać niektóre opcje,typu przywracanie systemu...tzn nie mogę wejść w Panel Sterowania->System i zabezpieczenia->Centrum Akcji->Odzyskiwanie po prostu po kliknięciu na odnośnik do tego nic się nie dzieje... ;/


RE: Jak rozwiązać roblem z opcjami Personalizuj na pulpicie itp - Portator - 22.09.2011 17:20

Widzę, że coraz więcej masz problemów. Ponieważ używasz laptopa od nie dawna, przywróć system do stanu fabrycznego. Najpierw zabezpiecz swoje dane i instalki programów a potem uruchom partycję Recovery lub użyj płyty.