Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System nie zapmiętuje tapety - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: System nie zapmiętuje tapety (/system-nie-zapmietuje-tapety-18567-t)

Strony: 1 2


RE: System nie zapmiętuje tapety - Portator - 20.09.2011 19:37

Jeżeli prawidłowo zainstalujesz kompozycję, skończą się Twoje problemy z tapetą.


RE: System nie zapmiętuje tapety - mackus - 20.09.2011 21:27

(20.09.2011 19:37)FUNDACJA napisał(a):  Jeżeli prawidłowo zainstalujesz kompozycję, skończą się Twoje problemy z tapetą.
no ok, martwi mnie tylko to, czy przy każdej zmianie tapety jestem skaznay na ten sposób?czy będę mógł po jej zainstalowaniu podmieniać tylko tapetę?dzięki raz jeszcze za pomoc Cwaniak (trochę się tym podłamałem, chociaż to błahy problem, jednak bardzo drażniący)


RE: System nie zapmiętuje tapety - Portator - 21.09.2011 06:18

Po zainstalowaniu kompozycji, wrzuceniu iakiejś iliści tapet, zapisaniu zmian - tapety będą się samoczynnie zmieniały, lub ustawisz tylko jedną.


RE: System nie zapmiętuje tapety - mackus - 10.11.2011 12:48

(21.09.2011 06:18)FUNDACJA napisał(a):  Po zainstalowaniu kompozycji, wrzuceniu iakiejś iliści tapet, zapisaniu zmian - tapety będą się samoczynnie zmieniały, lub ustawisz tylko jedną.

Najlepszym rozwiązaniem okazała się aktualizacja program power4gear hybrid Uśmiechnięty