Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 ANG i Windows 7 POL- Problem podczas uruchamiania (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 ANG i Windows 7 POL- Problem podczas uruchamiania (rozwiązany) (/windows-7-ang-i-windows-7-pol-problem-podczas-uruchamiania-rozwiazany-18519-t)



Windows 7 ANG i Windows 7 POL- Problem podczas uruchamiania (rozwiązany) - dawcio281 - 10.09.2011 14:08

WitamUśmiechnięty
Dziś zainstalowałem Windows 7 64-bit Ultimate po POLSKU, poprzednia wersja była po angielsku, trochę mi to przeszkadzało w użytkowaniu, ale przejdę do problemu. Podczas instalacji jak wiecie stary Windows przechodzi do folderu Windows.old Po zakończeniu instalacji nowej siódemki, tamtą starą postanowiłem po prostu usunąć. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podczas uruchamiania komputerka są do wyboru dwie 7, ta stara ( po angielski) i ta nowa (po polsku). A moje pytanie jest bardzo proste, czy można ustawić aby automatycznie wybierało tego nowego Windowsa, czy można zrobić tak aby tamtego starego nie było do wyboru?
Z góry dzięki za pomoc. Uśmiechnięty


RE: Windows 7 ANG i Windows 7 POL- Problem podczas uruchamiania - jacek-placek - 10.09.2011 14:37

Nie prościej było zmienić j.angielski na j.polski?? Każda wersja Ultimate to maUśmiechnięty


RE: Windows 7 ANG i Windows 7 POL - dawcio281 - 11.09.2011 17:07

ale mi pomogłeś..... szukam dalszych propozycji.


RE: Windows 7 ANG i Windows 7 POL- Problem podczas uruchamiania - Portator - 11.09.2011 17:25

Otwórz narzędzie msconfig jako administrator, zakładka Rozruch, powinny być dwa systemy.
Wybierz właściwy jako domyślny.


RE: Windows 7 ANG i Windows 7 POL - jacek-placek - 11.09.2011 22:03

(11.09.2011 17:07)dawcio281 napisał(a):  ale mi pomogłeś..... szukam dalszych propozycji.

Gdybyś poświęcił choćby 15-20 min na przeglądnięcie tematów na forum, to nawet byś tematu nie zakładał, bo temat był kilka razy już poruszanyUśmiechnięty


RE: Windows 7 ANG i Windows 7 POL- Problem podczas uruchamiania - dawcio281 - 12.09.2011 19:03

Dobra, wielki dzięki FUNDACJA, oczywiście Pomógł leci..