Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę wyświetlać okienka dialogowego zawierającego dostępne sieci bezprzewodowe - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Nie mogę wyświetlać okienka dialogowego zawierającego dostępne sieci bezprzewodowe (/nie-moge-wyswietlac-okienka-dialogowego-zawierajacego-dostepne-sieci-bezprzewodowe-18451-t)



Nie mogę wyświetlać okienka dialogowego zawierającego dostępne sieci bezprzewodowe - jozafat - 06.09.2011 14:30

Witam,

Problem mam taki:

1. klikając na ikonkę sieci bezprzewodowej w zasobniku nie pokazuje mi się okienko, w którym wyświetlane są dostepne w danej chwili sieci bezprzewodowe
2. nie działa mi opcja Połącz z siecią w Panel sterowania/Sieć i internet

Tym samym mogę się łączyć z wlanami tylko manualnie a nie automatycznie. Miał ktoś kiedyś coś podobnego? Wind nie widzi też żadnego problemu.


RE: Nie mogę wyświetlać okienka dialogowego zawierającego dostępne sieci bezprzewodowe - Jump3R - 09.03.2012 10:59

Witam
Mam dokładnie taki sam problem już od pół roku.
W teorii powinno się pokazać okienko - [attachment=4060] - jak klikam lewym na ikonę połączeń a nic się nie dzieje.
Prawy przycisk myszy działa jak zawsze ale ani na pasku ani w panelu sterowania nie da się włączyć "połącz z siecią".
Czy brakuje mi jakiejś biblioteki, może jakiś plik systemowy miał błąd i został usunięty a ja o tym nie wiem?
Proszę o pomoc.