Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Edycja wyświetlania podglądu okien z paska zadań - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Edycja wyświetlania podglądu okien z paska zadań (/edycja-wyswietlania-podgladu-okien-z-paska-zadan-18406-t)



Edycja wyświetlania podglądu okien z paska zadań - kishoth - 03.09.2011 20:24

Witam. Mam pytanko odnośnie miniaturek w Windowsie a mianowicie chodzi mi o to że jak najeżdżam na pasek zadań to mi się pojawiają miniaturki wszystkich okien danego typu np. jak mam otwarte kilka Firefox to mi pokazuje co się znajduje we wszystkich a ja bym chciał żeby mi pokazywał tylko w tym co najadę. Nie wiem jak do tego dojść i bym prosił o jakąś podpowiedź jak to uczynić (i czy w ogóle da się taką rzecz zrobić UśmiechniętyUśmiechnięty Przyzwyczajony jestem właśnie do takiego że w jednym mi pokazuje i nijak się nie mogę przekonać do tego pomysłu co zrobili w Windowsie 7. Dzięki za odpowiedź.


RE: Edycja wyświetlania podglądu okien z paska zadań - thermalfake - 03.09.2011 22:36

Nie da się. Chyba, że są do tego specjalne aplikacje zmieniające zachowanie ale ja o nich nie wiem.
Bynajmniej używając Aero będzie włączony podgląd miniatur - da się ustawić marginesy, odstęp i wielkość okien.