Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak możliwości wylogowania (PROBLEM) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Brak możliwości wylogowania (PROBLEM) (/brak-mozliwosci-wylogowania-problem-18374-t)



Brak możliwości wylogowania (PROBLEM) - JackoxD - 01.09.2011 23:38

Zakładałem już jeden temat, ale moderator uznał go za rozwiązany i gdy pisałem w tej sprawie do administratora to nie reagował.
Tak więc:
Najlepiej mój problem opisze obrazek poniżej.
Po prostu żaden użytkownik komputera nie może się wylogować. Jedyną możliwością jest wylogowywanie przez Menadżera Zadań.
[Obrazek: logout]
Woloszynski napisał(a):Wejdź w uruchom - wpisz gpedit.msc ... potem konfiguracja użytkownika -> szablony administracyjne -> System -> opcje klawiszy ctrl+alt+del - > usuń wylogowanie ....
Wszystko mam tak jak powinno być.
FUNDACJA napisał(a):Zaglądnij do właściwości Start i sprawdź, czy możesz rozwinąć listę i będzie czynne - wyloguj - przypisz je wtedy do przycisku w menu start.
[Obrazek: wyloguj]
Ale mój brat ustawił sobie to wcześniej i nic mu się nie zmieniło (może się wylogowywać).

Dodam jeszcze, że wszystko się zaczęło po instalacji i natychmiastowej deinstalacji programu Beniaminek (nie wiem czy już po zainstalowaniu, czy dopiero po usunięciu).
Pozdrawiam.


RE: Brak możliwości wylogowania (PROBLEM) - slesh1984 - 02.09.2011 09:34

Ściągnij Cclenaer wyczyść rejestr


RE: Brak możliwości wylogowania (PROBLEM) - jakubi - 02.09.2011 10:49

Przywróć system do punktu z przed instalacji Beniaminka ;]


RE: Brak możliwości wylogowania (PROBLEM) - llena11 - 02.09.2011 19:27

Zobacz, czy masz na kompie plik o nazwie >>bnmndrv.dll<<, to może być śmieć po benjaminie, nie do usunięcia zresztą zwykłymi metodami ( ogólnie to odinstalowanie tego.../tu powinno być niecenzuralne słowo/ nie jest proste, nawet po dezinstalacji pozostaje mnóstwo do usunięcia ręcznie). Jeśli tak, zainteresuj sie programem >> LSP-Fix <<.


RE: Brak możliwości wylogowania (PROBLEM) - JackoxD - 02.09.2011 23:35

slesh1984 napisał(a):Ściągnij Cclenaer wyczyść rejestr
Zrobiłem, niestety nie pomogło.
jakubi napisał(a):Przywróć system do punktu z przed instalacji Beniaminka ;]
Ccleaner mi go usunął :/
llena11 napisał(a):Zobacz, czy masz na kompie plik o nazwie >>bnmndrv.dll<<
Komputer go nie znalazł...


RE: Brak możliwości wylogowania (PROBLEM) - JackoxD - 21.09.2011 12:52

Jak tworzę skrót i pisze:
Kod:
shutdown.exe -l -t 00
To i tak się nie wyłącza. Pozostałe opcje działają.
Możliwe, że shutdown.exe mi się zwalił. Mógły ktoś wrzucić, i czy da się go podmienić jakoś?

ROZWIĄZANY:
Program COMBOFIX wszystko załatwił - w rejestrze był wpis
Kod:
"NoLogoff"= 1 (0x1)
chyba o to chodziło.