Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Moje tapety - Woloszynski - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Grafika (/grafika-23-f)
+---- Wątek: Moje tapety - Woloszynski (/moje-tapety-woloszynski-18283-t)



Moje tapety - Woloszynski - Woloszynski - 29.08.2011 12:41

Witajcie.

Zakładam nowy wątek, ponieważ zamierzam co jakiś czas publikować tu swoje wypociny, które można pobierać i wrzucać na swój pulpit.

Swoje prace będę publikował w rozdzielczości 1920x1080 - natomiast jeśli komuś, któraś z nich się spodoba może napisać PW lub w temacie o wrzucenie jakiejś innej rozdzielczości, wtedy będę edytował post z daną tapetą i dodawał link do odpowiedniej rozdzielczości.

Dzisiaj coś dla osób lubiących minimalizm.

[Obrazek: se7en1920x1080.jpg]


RE: Moje tapety - Woloszynski - barttek23 - 29.08.2011 14:03

Tapeta już na pulpicie Uśmiechnięty Czekamy na więcej. Świetna praca


RE: Moje tapety - Woloszynski - worekowsa - 29.08.2011 16:26

Dobry pomysł z tym tematem!
Myślę, że nie głupie było by założenie forumowej grupy tworzącej tapety... coś w deseń Rainmeter Polish Team.


RE: Moje tapety - Woloszynski - Tobi - 29.08.2011 16:27

Świetna tapeta, tyle mogę napisać Uśmiechnięty


RE: Moje tapety - Woloszynski - Portator - 29.08.2011 17:42

Wypada kliknąć Pomógł.


RE: Moje tapety - Woloszynski - Kamil1początek - 29.08.2011 17:50

no świetnie z tym tematem zrobiłeś bardzo przydatneZacieszacz:exclamation::exclamation:


RE: Moje tapety - Woloszynski - Woloszynski - 29.08.2011 17:57

Cieszę się, że temat został zauważony i ktoś się nim zainteresował. Sama praca nie musi się wszystkim podobać. Temat ma być motywacją dla mnie - łatwiej zrobić coś dla kogoś, niż chować do szuflady. Myślę, że na ogół będę zamieszczał tu prace stworzone od zera w aplikacjach do grafiki rastrowej i wektorowej, rzadziej wyretuszowane fotografie.