Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uprawnieniami administratora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z uprawnieniami administratora (/problem-z-uprawnieniami-administratora-18150-t)



Problem z uprawnieniami administratora - zemsta - 21.08.2011 23:15

Witam! Potrzebuje pilnie pomocy. Dzisiaj przy włączeniu komputera ( posiadam netbook'a Samsung N150 plus) zauważyłam, że nie może znaleźć żadnych połączeń internetowych. Próbowałam kombinując jakoś rozwiązać ten problem jednak szybko okazało się, że straciłam uprawnienia administratora i nie mogę właściwie nic zrobić. Wyskakują tylko komunikaty z brakiem dostępu itd. Nie wiem już co mam robić. Przeszukałam internet, ale nic mi nie pomogło, albo sama nie wiedziałam jak to wykonać. Prosiłabym o jasną i w miarę prostą odpowiedź na ten problem.


RE: Problem z uprawniniami administratora - Portator - 22.08.2011 07:02

Witaj na Forum. Ponieważ cierpimy na totalny brak jasnowidzów, zmuszona będziesz bardziej precyzyjnie i szczegółowo opisać problem oraz to co robiłaś w systemie przed i po awarii. Pozdrawiam


RE: Problem z uprawniniami administratora - zemsta - 22.08.2011 10:27

Właśnie problem w tym, ze nic nie robiłam. Wiem tylko, że nie mogę nic zrobić jeśli tyczy się to uprawnień administratora. Przeskanowałam też komputer w poszukiwaniu wirusów ale nic nie znalazło.