Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak możliwości wpisania jednej z polskich liter - ś (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak możliwości wpisania jednej z polskich liter - ś (rozwiązany) (/brak-mozliwosci-wpisania-jednej-z-polskich-liter-s-rozwiazany-18140-t)



Brak możliwości wpisania jednej z polskich liter - ś (rozwiązany) - radasx - 21.08.2011 15:43

Witam!
Mój problem polega na tym, że nie mogę używać literki "Ś" tylko że małej bo jak widać duża działa. Próbowałem szukać po forach, necie, oraz portalach lecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
Od razu nadmienię, że posiadam system Windows 7 x64 Ultimate [PL] RC7600. Nie posiadam Karty Ati Radeona tylko Nvidia Geforce 220 i żaden program się nie uruchamia ani nic nie powoduje. Spolszczenia też nic nie dają.

Proszę o fachową pomoc i z góry dziękuje za prędkoŚć pomocy Cwaniak


RE: Problem z Polskim znakiem - peciaq - 21.08.2011 15:55

Na pierwszy rzut oka wygląda to na problem ze sterownikami do klawiatury. Zaktualizuj je przez Menedżera sprzętu albo programem SlimDrivers (lub DriverMax).


RE: Problem z Polskim znakiem - radasx - 21.08.2011 16:28

Aktualizacja nic nie zmieni, bo klawiatura nie posiada sterowników.


RE: Problem z Polskim znakiem - peciaq - 21.08.2011 17:58

Nie zaszkodzi sprawdzić, przy okazji uaktualnisz inne sterowniki. No ale widzę że wiesz lepiej. Może coś nie tak jest z językiem pisania. Posprawdzaj ustawienia.
Pozdrawiam.


RE: Problem z Polskim znakiem - thermalfake - 21.08.2011 18:20

Pod alt+s musi być przypisany skrót, który np niczego nie odpala albo coś co działa od razu w tle lub otwiera się niepoprawnie a Ty tego nie widzisz na ekranie.


RE: Problem z Polskim znakiem - radasx - 21.08.2011 20:43

Mam doŚwiadczenie, a gdybym nie bawił się w ustawieniach, nie aktualizował sterowników, nie sprawdzał co każdy skrót robi, ile programów nie sprawdził, for nie przeczytał, nie pisał bym tutaj Cwaniak
Pozdrawiam Cwaniak


RE: Problem z Polskim znakiem - thermalfake - 21.08.2011 21:15

Zobacz czy skrót jest zarejestrowany i w jakim programie np tą aplikacją (jeśli się oczywiście da co nie gwarantuję)
http://www.windows7download.com/win7-hotkey-commander/ijkhamln.html


RE: Problem z Polskim znakiem - radasx - 22.08.2011 09:51

Z przykroŚcią donoszę, że podana kombinacja klawiszy nie daję żadnych wyników. NEGATYWNE. odkryłem że po wduszeniu Caps-Lock'a i użyciu Shift'a wchodzi małe ś...


RE: Problem z Polskim znakiem - thermalfake - 22.08.2011 10:21

Bez potrzeby nie wyrażamy słów wciskając Caps Lock'a.

http://www.coderscity.pl/ftopic40135.htm
Praktycznie każda aplikacja jaką instalowałeś może być podejrzana.
Po kolei wyłączaj procesy z managera zadań i próbuj, może za którymś razem się uda wyczaić przy którym wyłączony z powrotem działa kombinacja.


RE: Problem z Polskim znakiem - radasx - 22.08.2011 14:05

Dziękuję serdecznie za pomoc. Pewna osoba ustawiła sortowanie ikonek w tray'u. Doszedłem po Tym gdy podczas wyłączonego paska "explorer.exe" Komputer szalał i ikonki tray pokazywały się na pulpicie.
Lekarstwem była zmiana Klucza który zmienił bind "refresh"
Pozdrawiam i do zamknięcia Cwaniak