Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak możliwości zdefiniowania przycisków zasilania (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak możliwości zdefiniowania przycisków zasilania (rozwiązany) (/brak-mozliwosci-zdefiniowania-przyciskow-zasilania-rozwiazany-18134-t)



Brak możliwości zdefiniowania przycisków zasilania (rozwiązany) - vilkendor - 21.08.2011 09:19

Witam. Chciałbym zmienić akcje dla przycisków zasialania(przycisk zasilania, przycisk uśpienia, zamknięcie pokrywy). Gdy wchodzę w opcje zasilania, wszystkie te przyciski ustawione są w tryb uśpienia. Nie mam możliwości ich zmiany(możliwości wyboru są nieaktywne- w kolorze szarym- rys.). Mam laptopa Samsunga RV720.

[Obrazek: 304_opcje_zasilania.png]


RE: Nie mogę definiować przycisków zasilania - thermalfake - 21.08.2011 12:15

Program Samsung Fast Boot blokuje możliwość wyłączenia uśpienia. Zmień ustawienia i problem z głowy.


RE: Nie mogę definiować przycisków zasilania - vilkendor - 22.08.2011 11:19

Dzięki, pomogło. Jagby ktoś się pytał to porgram nazywa się Fast Start. Należy go wyłączyć.

Temat do zamknięcia.