Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Laptop nie uruchamia się - logo windows i nic ?! - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Laptop nie uruchamia się - logo windows i nic ?! (/laptop-nie-uruchamia-sie-logo-windows-i-nic-18069-t)



Laptop nie uruchamia się - logo windows i nic ?! - aragorn009 - 18.08.2011 07:06

Witam,

Mam problem z uruchamianiem laptopa ( Acer 5742G z Windowsem Home Premium 64bit ). Podczas gdy chcę uruchomić komputer włącza się tylko do loga Windowsa i dalej nic, można czekać i godzinę i nie pójdzie dalej. Gdy zresetuję i uruchomi się naprawianie - odzyskiwanie po błędzie systemu windows ( trochę to trwa - ok. 10-15min. się naprawia czy coś tam poszukuje ). Potem uruchamia się normalnie. Jednak wyłączę go i znowu to samo nie uruchamia się. Co poradzicie?



I jeszcze jedno pytanie - jak uruchomić centrum zabezpieczeń systemu windows. Poprzez panel gdy włączam w usługach to i tak po chwili się wyłącza i nic. Mam antywirus McAfee.



Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.