Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd podczas instalowania gry. "Nie można uzyskać dostępu do usługi" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Błąd podczas instalowania gry. "Nie można uzyskać dostępu do usługi" (/blad-podczas-instalowania-gry-nie-mozna-uzyskac-dostepu-do-uslugi-17901-t)



Błąd podczas instalowania gry. "Nie można uzyskać dostępu do usługi" - reazel - 09.08.2011 20:35

Witam, podczas instalowania gry Fifa 11 gdy otwieram naturalnie EASetup wyskakuje błąd:

http://iv.pl/images/21595551973291932956.jpg

Nie wiem co zrobić, prawdopodobnie inne gry też nie będą chciały się zainstalować. Mam Win7 Home Premium i jak to naprawić?

Pomocy, dam pomógł!


RE: Błąd podczas instalowania gry. "Nie można uzyskać dostępu do usługi" - reazel - 10.08.2011 19:56

Odpowie ktoś?
64 bit


RE: Błąd podczas instalowania gry. "Nie można uzyskać dostępu do usługi" - thermalfake - 10.08.2011 20:53

Próba pierwsza jeśli usługa jest tylko zatrzymana
Cytat:winkey + R wpisać cmd, potem
net start MSIServer
Spróbuj instalować grę.
Ewentualnie w usługach (panel sterowania->narzędzia administracyjne->usługi) w usłudze Instalator windows kliknąć dwukrotnie i tryb uruchomienia wybrać automatyczny.


RE: Błąd podczas instalowania gry. "Nie można uzyskać dostępu do usługi" - reazel - 10.08.2011 21:23

Pierwsza metoda, nie rozumiem. Do momentu wpisania: "net start MSIServer" bo włącza się takie czarne okienko z napisami.
Druga metod nie działa.

Pomocy!


RE: Błąd podczas instalowania gry. "Nie można uzyskać dostępu do usługi" - stingear - 10.08.2011 22:41

W tym "czarnym okienku z napisami" wpisujesz komendę "net start MSIServer" i klikasz Enter, aby uruchomić usługę.


RE: Błąd podczas instalowania gry. "Nie można uzyskać dostępu do usługi" - reazel - 10.08.2011 22:46

Zrobiłem tak, ale znowu nie działa. :/


RE: Błąd podczas instalowania gry. "Nie można uzyskać dostępu do usługi" - stingear - 11.08.2011 21:47

Twoje konto to konto administracyjne?