Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wielki Problem <explorer.exe> - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Wielki Problem <explorer.exe> (/wielki-problem-explorer-exe-17883-t)



Wielki Problem <explorer.exe> - wookash95 - 09.08.2011 07:50

Zacznę od tego ze nie wiem do jakiego działu to wrzucić jak co to przenieście.
To tak zachciało mi się skórek na Windows <themes> i coś się stało z explorer.exe przy ponownym uruchomieniu wyskakują dwa błędy
-explorer.exe klasa niezarejestrowana
-explorer.exe failed to find RSRC section 13
I gdy dam ok to posty ekran tylko kursor.
Próbowałem przywrócić system za pomocą wiersza poleceń i co okazało się że nie mam punktu przywracania.Próbowałem tez przywrócić rejestr ale tu potrzebna jest płyta Windows a ja z komputerem takiej nie dostałem jest tylko płyta msi wind top i nie wiem czy tam jest Windows może jest wbudowany w komputer nie znam się.

Mój Komputer to'
Msi ae2400 <all in one pc>
Windows 7 Home Premium 64 bit
Intel® Pentium E5400
23.6" (16:9), 1920 x 1080, Full-HD, Panel Multi-dotykowy <mam dotykowy>
4G pamięci DDR2 / dysk twardy o pojemności 1 TB SATA2
Karta graficzna ATI Mobility Radeon HD5730 1GB DDR3
Jego specyfikacja tu http://pl.msi.com/product/aio/#/?sk=Entertainment%2024%20Series

Proszę o Pomoc. Z góry dziękuje.


RE: Wielki Problem <explorer.exe> - Portator - 09.08.2011 08:32

Witaj na Forum.
Aby sprawdzić czy posiada partycję recovery, z której przywrócisz system do stanu fabrycznego:
Kliknij Komputer > Zarządzaj > Magazyn ( menu po lewej stronie ) > Zarządzaj dyskami.
Wyświetlone zostaną wszystkie partycje, te których używasz oraz partycja recowery ( ukryta ).
Uruchom płytę, którą masz i zobacz co zawiera.


RE: Wielki Problem <explorer.exe> - wookash95 - 09.08.2011 10:14

OK już wszystko w porządku ;] Na płycie znajdował się program do odzyskiwania danych.Sformatowałem i jest OK.

Temat do zamknięcia.