Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak możliwości połączenia z siecią, nie pyta o hasło - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Brak możliwości połączenia z siecią, nie pyta o hasło (/brak-mozliwosci-polaczenia-z-siecia-nie-pyta-o-haslo-17749-t)



Brak możliwości połączenia z siecią, nie pyta o hasło - Olizask - 02.08.2011 20:52

Witam!
Mam problem z połączeniem się do sieci poprzez wifi.
Mam oryginalnego Windows 7 Home Premium, ostatnio aktualizowany przez "Windows Update" 11 sierpnia.
Otóż , gdy klikam na "schodki", chce połączyć się z siecią, wyświetla się "wyszukiwanie problemów" zamiast pytać o hasło, przy schodkach" jest ikonka żółtego słońca, albo gwiazdki.
Próbowałem ręcznie dodać sieć, nie działało.
Klucz WEP (?, ten 20 kilko znakowy) zmieniłem na WPA2, też nie działało ( oczywiście ręcznie musiałem wprowadzić hasło).
Mam router neostrtady livebox SAGEM F@ST.

Jeżeli to może mieć jakiś związek, gdy klikam na pokazanie mapy sieci( nie wiem czy dokładnie tak, bo Windowsa mam po niemiecku) oprócz wifi i lan, mam jeszcze jakieś Bluetooth


RE: Brak możliwości połączenia z siecią, nie pyta o hasło - dhapollo - 03.08.2011 10:22

A czy "magiczne pudełko od TP" przypadkiem nie było resetowane?
Spróbuj wcisnąć czarny guzik na pudełku (nie reset) i w ciągu 20 sek nawiązać połączenie z siecią.
Czy komputer wykrywa inne sieci? Co się dzieje jak na nie klikniesz??