Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Drukarka nie może być podłączona do laptopa? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Drukarka nie może być podłączona do laptopa? (/drukarka-nie-moze-byc-podlaczona-do-laptopa-17723-t)



Drukarka nie może być podłączona do laptopa? - solange - 01.08.2011 22:32

Witam. Jako, że lubię rozwiewać wszystkie wątpliwości, które mnie dręczą w związku z moim laptopem, zapytam się tu.
Otóż, dzisiaj ktoś z tzw 'znawców' poddał w wątpliwość fakt, iż do laptopa z Windowsem 7 może być podłączona drukarka.
Jak to jest? Może być, czy nie?
Pozdrawiam!


RE: Drukarka + kaptop - peciaq - 01.08.2011 22:34

Pozdrawiam takiego znawcę Uśmiechnięty
Dlaczego miałaby nie być podłączona?
Osioł jakiś Uśmiechnięty
Chyba że o czymś nie wiem... pewnie zaraz thermalfake na prawdę rozwieje nasze wątpliwości.


RE: Drukarka + kaptop - solange - 01.08.2011 22:37

Temu 'znawcy' chyba bardziej chodziło o typ drukarki tzn. chcę podłączyć zwykłą, atramentową Uśmiechnięty
On myślał, że są drukarki specjalne do laptopów Zadowolony to mu jutro koparka opadnie, jak się dowie, że jednak można Zacieszacz


RE: Drukarka nie może być podłączona do laptopa? Jak to jest? - thermalfake - 01.08.2011 22:52

Ja nie wiem co wciąga ten spec ale niech bierze o połowę mniej. Zacieszacz Zacieszacz
Może kontekst został wyrwany, lub coś źle zrozumiałaś.
Każda edycja począwszy od wersji Starter ma możliwość drukowania bezpośrednio z podłączonego sprzętu lub za pośrednictwem sieci (obojętnie czy to LAN złącze rj 45, printserwer czy WLAN).
Ja mam podpiętą jeszcze starą laserówkę HP przez LPT do specjalnego kontrolera na PCI i działa to świetnie. Drukarki ze starym LPT nie podłączysz do lapka bezpośrednio a przejściówki lpt-usb to bardziej utrapienie niż wybawienie.

Są dostępne na rynku także drukarki przenośne atramentowe i termosublimacyjne np takie.


RE: Drukarka nie może być podłączona do laptopa? Jak to jest? - solange - 02.08.2011 06:31

Dzięki Uśmiechnięty
Oczywiście temat do zamknięcia Zacieszacz


Drukarka nie może być podłączona do laptopa? Jak to jest? (rozwiązany) - peciaq - 03.04.2012 10:57

Wątek rozwiązany.