Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Mówienie w tle muzyki na Shoutcast - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Mówienie w tle muzyki na Shoutcast (/mowienie-w-tle-muzyki-na-shoutcast-17718-t)



Mówienie w tle muzyki na Shoutcast - MenelLBN - 01.08.2011 20:12

Witam
Mam problem, moja karta dźwiękowa Creative Audigy 2 zs, system Win 7.
Chcę aby podczas puszczania muzyki mógłbym mówić w tle ale do tej pory zauważyłem że mogę robić jedno albo drugie, tj. kiedy w opcjach nagrywania zaznaczę mikro to tylko mówię a jak puszczam muzykę to nic nie słychać, nastomiast kiedy ustawię What u hear jako urządzenie włączone wtedy słychać muzykę ale mnie nie słychać. Proszę o pomoc
http://img839.imageshack.us/img839/1305/gwegeahgbhwa.png


RE: Mówienie w tle muzyki na Shoutcast - thermalfake - 01.08.2011 21:40

Na pewno masz mieć ustawione "What u hear " co jest odpowiednikiem "Stereo mix" w innych kartach dźwiękowych.
W momencie kiedy zaczniesz nagrywać otwórz mixer (ikona głośnika na dole) spójrz czy "w-u-h" nie jest wyciszony.


RE: Mówienie w tle muzyki na Shoutcast - MenelLBN - 02.08.2011 07:56

Oczywiście wiem jak odpalić mix stereo i własnie kiedy go odpale to już wtedy nie będę mógł mówić podczas audycji a jednak da sie jakoś jedno i drugie bo od tego jest ta opcja w shoutcast tylko jak ?


RE: Mówienie w tle muzyki na Shoutcast - Portator - 02.08.2011 08:18

Witaj. Może tak:
Dźwięki > Nagrywanie > mikrofon właściwości > zakładka nasłuchiwanie > nasłuchuj tego urządzenia.


RE: Mówienie w tle muzyki na Shoutcast - thermalfake - 02.08.2011 11:29

Kiedy tak robię u siebie a mam odpalonego winampa to zaczyna być głośniej i trzeszczeć - karta SB Audigy.


RE: Mówienie w tle muzyki na Shoutcast - MenelLBN - 05.08.2011 20:47

Niestety nasłuchiwanie nie pomogło.


RE: Mówienie w tle muzyki na Shoutcast - MenelLBN - 13.08.2011 20:30

I jak da radę pomóc ?