Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jaki netbook wybrać? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Jaki netbook wybrać? (/jaki-netbook-wybrac-17612-t)



Jaki netbook wybrać? - wezyrek - 28.07.2011 06:57

Witam!
Zastanawiam się nad dwoma netbook'ami (linki poniżej):

1. Rossi
2. Acer

Który będzie wydajniejszy? (chodzi mi głównie o grafikę - rzecz jasna nie do gier oraz o procesor).
Sprzęt raczej powinien działać na 7-ce...


RE: Jaki netbook wybrać? - giantx - 29.07.2011 06:05

Witaj. Ja bym postawił na Acera. Raz że nowy i wiśniowy Zadowolony , a poważnie jak zamienisz kość ram na 4GB (jeden slot) to ciekawa propozycja. Valentino lepsza stajnia ale powystawowy i słabsza konfiguracja.


RE: Jaki netbook wybrać? - thermalfake - 29.07.2011 16:21

(29.07.2011 06:05)giantx napisał(a):  Valentino lepsza stajnia ale powystawowy i słabsza konfiguracja.

Ja się nie dam nabrać na takie "chłyty", producentem jest Packard Bell czyli de facto firma Acera. To, ze jest z jakiejś tam limitowanej serii i kosztuje kupę kasy (podobnie acer ferrari, asus lamborghini) nie oznacza zawsze, że jest to super produkt.


RE: Jaki netbook wybrać? - giantx - 30.07.2011 06:15

To wiesz co wybrać- Wisienkę Uśmiechnięty swoją drogą nie wiedziałem że Packard jest dzieckiem Acera. Całe życie się człowiek czegoś uczy. A Bell nie był starszą firmą niż Acer? To mi przypomina jak Panasonic wykupił Technicsa i wyższe modele nazywał Technicsem.