Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Alt+Ctrl+Del przy logowaniu w Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Alt+Ctrl+Del przy logowaniu w Windows 7 (/alt-ctrl-del-przy-logowaniu-w-windows-7-17609-t)



Alt+Ctrl+Del przy logowaniu w Windows 7 - sobed - 27.07.2011 22:39

Witam.
Szukam sposobu jak przywrócić możliwość użycia skrótu Alt+Ctrl+Del przy logowaniu w Windows 7 Home Premium.
Chodzi mi o takie rozwiązanie jak w Windows XP, przy logowaniu wyświetlają się konta, ale po dwukrotnym naciśnięciu tego skrótu pokazuje się klasyczne okienko logowania gdzie trzeba wpisać nazwę konta i hasło.
Podejrzewam, że da się to ustawić w gpedit.msc, ale w tej wersji systemu nie mam tej przystawki...


RE: Alt+Ctrl+Del przy logowaniu w Windows 7 - jakubi - 28.07.2011 10:28

Naciskasz skrót klawiszowy WIN+R i w okienku Uruchom, które Ci się pojawi wpisujesz CONTROL USERPASSWORDS2. W oknie, które Ci się otworzy wybierasz zakładkę ZAAWANSOWANE i na dole masz BEZPIECZNE LOGOWANIE gdzie możesz włączyć to o co Ci chodzi - jeżeli o to Ci chodzi.


RE: Alt+Ctrl+Del przy logowaniu w Windows 7 - sobed - 28.07.2011 11:16

Nie to. W Windows XP mając włączony ekran powitalny po naciśnięciu dwukrotnie Alt+Ctrl+Del wyświetlało się klasyczne okienko logowania. Na Windows 7 ta opcja nie działa, ale podejrzewam, że da się ją włączyć. Pytanie tylko jak?


RE: Alt+Ctrl+Del przy logowaniu w Windows 7 - jakubi - 28.07.2011 18:50

Nie wiem czy w Windows 7 jest takie okienko tzn. w takiej formie... Nawet w konfiguracji domenowej takie okienko się nie wyświetla ale mogę się naturalnie mylić.


RE: Alt+Ctrl+Del przy logowaniu w Windows 7 - dziki314 - 28.07.2011 21:49

Pobierz i zainstaluj i tam zobacz może to coś da.
http://Vista.pl/porady/1699_gpedit_msc_dla_windows_7_home_basic_premium_dlaczego_nie.html