Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Niedziałający mikrofon (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Niedziałający mikrofon (rozwiązany) (/niedzialajacy-mikrofon-rozwiazany-17519-t)



Niedziałający mikrofon (rozwiązany) - kartek123 - 24.07.2011 15:30

Witam przeglądałem to forum i kilka innych i mojego problemu nie było. Więc tak kupiłem słuchawki z mikrofonem A4tech evolution vhead 100. Słuchawki dobrze się sprawują ale problem jest z mikrofonem przez kilka dni działały normalnie jestem w 100 % pewien że działał został sprawdzony na innym komputerze z , lecz teraz nie wczytuje głosu dosłownie nic co do niego powiem. Wykrywa go, wyciszony nie jest sterowniki aktualizowałem nic nie pomogło karta jest zintegrowana.Tu proszę ss z mikrofonem wykrywa go ale co się dzieje? Z góry dziękuję za pomoc. Wrazie czego proszę o kontakt gg lub tu na forum mój numer : 9863593

[Obrazek: 04467903080864050414.jpg]


RE: Mikrofon - tomcio931 - 24.07.2011 15:45

Witaj Uśmiechnięty
Zobacz na kabelku od słuchawek czy przycisk mikrofonu jest na włączony czy wyłączony? Też kiedyś miałem problem bo wykrywał mikro ale nie działał mi w moich HS-800'tkach. A przez przypadek przestawiłem ten przycisk Uśmiechnięty
Pozdrawiam.


RE: Mikrofon - kartek123 - 24.07.2011 16:42

Tomcio Dzięki siostra pewnie się bawiła tym przyciskiem.Jak to przeczytałem sprawdziłem to sobie walnołem w twarz Zadowolony

tamat do /lock