Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 nie widzi urządzeń zewnętrznych (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 nie widzi urządzeń zewnętrznych (rozwiązany) (/windows-7-nie-widzi-urzadzen-zewnetrznych-rozwiazany-1751-t)



Windows 7 nie widzi urządzeń zewnętrznych (rozwiązany) - laux - 17.10.2009 11:23

Witam !
Problem polega na tym iż żadna wersja systemu win7x32 i x64 nie wykrywa mi USB na płycie głównej ! Płyta to Asus p5qc/pro proc q6600 . Próbowałem wszystkich rozwiązań i nic , wiem ze niektórzy ludzie maja ten sam problem lecz nie wiedza jak go rozwiązać . Nadmienię że wcześniej używałem Windows 7 x32 na p4 i nie było żadnych problemów . Przy instalacji widzi tylko klawiaturę i myszkę podłączoną do portów , wiec muszą działać ! , po podłączeniu jakiegokolwiek urządzenia zewnętrznego nic się nie dzieje . Update sterowników z płyty i nie pomaga.


RE: Windows 7 nie widzi urządzeń zewnętrznych - laux - 17.10.2009 15:54

Problem rozwiązany ! Okazało się ze jakimś cudem 3 peny których używałem są spalone poleciałem kupić nowy i wszytko działa !