Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 Home Premium zmiana z niemieckiego na inny - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Windows 7 Home Premium zmiana z niemieckiego na inny (/windows-7-home-premium-zmiana-z-niemieckiego-na-inny-17484-t)



Windows 7 Home Premium zmiana z niemieckiego na inny - longer96 - 22.07.2011 13:04

Witam, kupilem laptopa z windowsem Home Premium w Niemczech i windows jest po niemiecku. Probowalem robic sposobem Budziuli, ale po wpisaniu: DISM /Online /Add-Package /PackagePath:C:\Users\Longer\Deskopt wyskakuje taki komunikat:

[Obrazek: 50257684936674285634.png]


RE: Windows 7 Home Premium zmiana z niemieckiego na inny - thermalfake - 23.07.2011 10:16

Cytat:DISM /Online /Add-Package /PackagePath:C:\Users\Longer\Desktop

Błąd w nazwie katalogu, oczywiście plik lp pobrałeś na pulpit do użytkownika Longer ?

Przed zabiegiem aktualizacji języka zalecam najpierw wykonanie nośników recovery póki ich jeszcze nie masz oraz wykonanie punktu przywracania.


RE: Windows 7 Home Premium zmiana z niemieckiego na inny - jakubi - 23.07.2011 11:49

DISM /Online /Add-Package /PackagePath:C:\Users\Longer\Desktop

A to polecenie nie powinna być czasem podana po niemiecku ??


RE: Windows 7 Home Premium zmiana z niemieckiego na inny - peciaq - 23.07.2011 11:52

Błąd zrobiłeś, napisałeś Deskopt, zamiast Desktop.
A polecenie chyba w oryginalnym języku powinno działać, tak mi się wydaje.


RE: Windows 7 Home Premium zmiana z niemieckiego na inny - thermalfake - 23.07.2011 14:54

Składnia systemowa (syntax) jest zawsze w języku angielskim. Tylko opisówki są w danym języku. Widzieliście nazwy komend (programów) w konsoli w języku polskim np formatuj, sprawdź_dysk zamiast chkdsk, ip_konfiguracja /wszystko zamiast ipconfig /all bo ja nie Zacieszacz
Zresztą dla niedowiarka wpisz w okienku konsoli:

Cytat:dism /?

/? to przełącznik odpowiedzialny za wyświetlenie składni danego programu tzw help

Cytat:Das System kann den angegebenen Pfad nicht finden.

Nigdy z niemca nie byłem dobry i ogólnie stronie od tego języka ale nie trudno się skapnąć o co chodzi - system nie może odnaleźć określonej ścieżki.

Koniec tematu bo rypnę śmiechem Zacieszacz


RE: Windows 7 Home Premium zmiana z niemieckiego na inny - longer96 - 23.07.2011 16:34

Rzeczywiście źle wpisałem, zamiast Desktop, to Deskopt. Poradzilem sobie jednak w inny sposob, a dokladniej Vistalizatorem.

Do zamkniecia Uśmiechnięty