Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z instalacjami aplikacji (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z instalacjami aplikacji (rozwiązany) (/problem-z-instalacjami-aplikacji-rozwiazany-17463-t)



Problem z instalacjami aplikacji (rozwiązany) - Marcin.J - 21.07.2011 14:50

Mam 64 bitową Home Premium.

Od dłuższego czasu nic nie chce mi się instalować... próbowałem bawić się ze zgodnością systemu, rodzajem płyt (cd/dvd/oryginalne/kopie) i nośników (pendrive). Z mizernym skutkiem. Co mogło się stać? W menedżerze zadań pokazuje się na kilka sekund proces po czym znika.

Jakie mogą być przyczyny? Pomóżcie!


RE: Problem z instalacjami aplikacji - stingear - 21.07.2011 15:42

Spróbuj zacząć od Punktu przywracania systemu. Jeśli to nie pomoże, użyj płyty z W7 do naprawy systemu (nie reinstalacji).


RE: Problem z instalacjami aplikacji - Marcin.J - 22.07.2011 15:25

Przepraszam...to będzie głupie pytanie czy przywracanie systemu naprawia same pliki systemowe czy robi format dysku?


RE: Problem z instalacjami aplikacji - Portator - 22.07.2011 16:13

Witaj. Narzędzie przywracania systemu cofa ( przywraca ) system do określonej daty przed jakimś zdarzeniem nie formatuje dysku.


RE: Problem z instalacjami aplikacji - Marcin.J - 22.07.2011 17:32

W aspekcie komputerów jestem tępy....to oznacza, że stracę dane które wprowadziłem po zrobieniu kopii zapasowej systemu?
Czy do przywrócenia systemu potrzebne mi są jakieś płyty?
(NIE MAM)


RE: Problem z instalacjami aplikacji - Portator - 22.07.2011 17:43

Nie masz odzyskiwać systemu z kopii zapasowej lecz wybrać punkt przywracania z datą poprzedzającą Twój problem.
Jeżeli użyjesz kopii zapasowej to wprowadzone zmiany po dacie jej utworzenia zostaną stracone. Natomiast używając punktu przywracania będziesz miał taki system jak w tym dniu, do którego cofniesz.


RE: Problem z instalacjami aplikacji - Marcin.J - 23.07.2011 12:40

Dziękuje... Zrobiłem przywracanie systemu, problem zniknął ... danych nie usunęło. Jakbyście mieli jakiś problem ze zdrowiem pisać pw Uśmiechnięty