Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak otoczki graficznej po zainstalowaniu sterowników - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Brak otoczki graficznej po zainstalowaniu sterowników (/brak-otoczki-graficznej-po-zainstalowaniu-sterownikow-17349-t)



Brak otoczki graficznej po zainstalowaniu sterowników - fajny227 - 15.07.2011 14:38

Witam. Mam dzisiaj kłopot. Otóż mam nową kartę graficzna GeForce GTX 550 Ti dzisiaj kupiona i zamontowana. Stara się spaliła czy co tam grom wie się stało. W każdym bądź razie mam system Win7 i kiedy zainstaluje sterowniki do wyżej wymienionej karty po restarcie systemu znika mi cały interface win7 (ikony, pasek startu, kursor) oprócz pulpitu (tła w sensie) kiedy chce odpalić menadżera zadań ekran czarnieje i pupa. Proszę o dość szybka pomoc

Komputer jest świeżo po formacie. Proszę nie pisać że mój zasilacz jest na czarnej liście!

Komp:
Procek AMD Athlon 64 x2 dual core 6000+
RAM 4gb
GeForce GTX550 Ti
dysk 1TB WD
Zasilacz Tracer 550W
system Win 7 Ulti


RE: Brak otoczki graficznej po zainstalowaniu sterowników - peciaq - 15.07.2011 14:48

Sterowniki z płytki instalujesz?
Spróbuj z netu pobrać, np. programem SlimDrivers albo na stronie producenta.


RE: Brak otoczki graficznej po zainstalowaniu sterowników - fajny227 - 15.07.2011 14:56

(15.07.2011 14:48)peciaq napisał(a):  Sterowniki z płytki instalujesz?
Spróbuj z netu pobrać, np. programem SlimDrivers albo na stronie producenta.

instalowałem starsze z płyty dodanej do KG i te nowsze od strony producenta. To samo w każdym przypadku.

Co do Caps Locka sory ale już parę postów dostałem (na innych forach) typu "odinstaluj stare sterowniki", "zrób format", "twój zasilacz jest na czarnej liście"