Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Windows Embedded POSReady 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Windows Embedded POSReady 7 (/windows-embedded-posready-7-17251-t)



Windows Embedded POSReady 7 - War_3_ - 11.07.2011 09:07

Microsoft zdaje sobie sprawę, że musi być absolutnie wszędzie, by utrzymać swoją dominację na rynku. Właśnie zaprezentował nowy system do stanowisk wspierających sprzedaż (POS), takich jak projektory reklamowe, cyfrowe kioski czy samoobsługowe stanowiska sprzedaży.

Windows Embedded POSReady 7 ma za zadanie ułatwić przetwarzanie transakcji zachowując możliwości systemu Windows 7, dzięki czemu całość ma być przyjazna, efektowna i zachęcać klienta do interakcji ze stanowiskiem. Urządzenia pracujące pod kontrolą tego systemu będą w pełni zgodne z Windows Embedded Device Manager 2011, które rozszerza możliwości System Center Configuration Manager 2007.

Windows Embedded POSReady 7 obsługuje standardy Windows Touch i Windows Media Player oraz Applocker, Bitlocker, Bitlocker To Go i Encrypting File System.

źródło technowinki.onet.pl

I co powiecie na ten temat? Czy ten Windows przyjmie się w segmenice sprzedaży? Czy te funkcje rzeczywiście usprawnią tam pracę? Zapraszam do dyskusji.


RE: Windows Embedded POSReady 7 - peciaq - 11.07.2011 22:40

Tak po prawdzie to ja w ogóle nie wiem o co chodzi ^^
Nie mój dział informatyki w ogóle Zadowolony


RE: Windows Embedded POSReady 7 - jakubi - 12.07.2011 19:47

I fajnie, że coś takiego wydali... Windows XP Embedded to jakaś porażka była...


RE: Windows Embedded POSReady 7 - wilqq - 12.07.2011 21:07

Moim zdaniem przyjmie się . W Ikei widziałem samoobsługowe stoiska sprzedaży ( wybierało się rzeczy do kupienia np. hod-doga , wrzucało się kasę , dostawało się paragon i do sprzedawcy , który tego hot-doga wydawał ) , lecz nie działały jakoś super sprawnie . System chodził ospale , musiałem nieźle się namęczyć żeby odjąć z zamówienia jeden produkt , który dodałem do listy przypadkowo. Uważam , że jeśli ten system będzie śmigał jakoś sprawnie to ma bardzo duże szansę Cwaniak