Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sieć niezidentyfikowana - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Sieć niezidentyfikowana (/siec-niezidentyfikowana-17216-t)



Sieć niezidentyfikowana - franss - 08.07.2011 18:17

Wiem że pojawiły się podobne posty lecz żaden z nich do końca mi nie pomógł. Mój problem polega na tym że mój komp łączy się po kablu z routerem. router przydziela mi adres z DHCP i wyskakuje mi dwie sieci: sieć którą wybrałem na początku (w moim przypadku domowa i druga niezidentyfikowana ), inne urządzenia połączone z tym samym routerem działają dobrze (PS3Uśmiechnięty Wydaje mi się że problem tkwi w windowsie7, ogólnie dodam że jak zmieniam Mac adres k.sieciowej(lecz nie zawsze) lub wyłączam i włączam poł lokalne to po pobraniu adresu internet działa i widoczna jest tylko jedna sieć (w moim przypadku domowa). Dodam screena gdy internet nie działa, [Obrazek: 51_1284799329.jpg]
Proszę o pomoc bo denerwuje mnie to choć nie zawsze ten problem się pojawia


RE: siec-niezidentyfikowana - dan88 - 08.07.2011 19:57

Po lewej stronie masz "zmień ustawienia karty sieciowej" kliknij to i pojawią Ci się sieci które są włączone poprostu wyłaczysz niewłaściwą


RE: siec-niezidentyfikowana - franss - 09.07.2011 09:00

(08.07.2011 19:57)dan88 napisał(a):  Po lewej stronie masz "zmień ustawienia karty sieciowej" kliknij to i pojawią Ci się sieci które są włączone poprostu wyłaczysz niewłaściwą

nie da się w ten sposób gdyż "zmień ustawienia karty sieciowej" jest tylko jedno połączenie lokalne, wygląda na to jak by do jednego połączenia lokalne windows przypisywał dwie sieci.


RE: siec-niezidentyfikowana - dhapollo - 09.07.2011 22:27

Pokaż zakładkę z połączeniami sieciowymi.
Próbowałeś odinstalować i ponownie zainstalować kartę sieciową?