Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Własne kompozycje w Windows 7: jak usunąć? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Własne kompozycje w Windows 7: jak usunąć? (/wlasne-kompozycje-w-windows-7-jak-usunac-1702-t)



Własne kompozycje w Windows 7: jak usunąć? - gusior - 13.10.2009 19:15

Witam.
Nie znalazłem nic o tym na forum, w moim Win 7 Pro 32 bit oszukałem się dość długo i też lipa.
A chodzi mi o to, gdzie są zapisywane stworzone przeze mnie kompozycje. Albo jak je usunąć bez konieczności odnajdywania tego nieszczęsnego folderu.
Proszę o odpowiedź Uśmiechnięty z góry dziękuję


RE: Własne kompozycje w Windows 7 - cyklop28 - 13.10.2009 19:49

Żeby usunąć kompozycję należy: PPM na pulpicie ---> personalizacja. Następnie musisz kliknąć na daną kompozycję PPM i ją usunąć. Pamiętaj dana kompozycja musi być nieaktywna, czyli nieużywana. Ważne jest też to, że nie usuniesz w ten sposób kompozycji systemowych, jedynie własne. Gdzie znajdują się systemowe i czy można usunąć to nie mam pojęcia.


RE: Własne kompozycje w Windows 7 - slawektor - 13.10.2009 20:02

Tutaj: C:\Windows\Resources\Themes Cwaniak


RE: Własne kompozycje w Windows 7 - gusior - 13.10.2009 21:23

tam właśnie szukałem Zadowolony są tylko te, które już były od początku, nie ma tam kompozycji, które sam stworzyłem...

dzięki Cyklop, nie skapnąłem się, że musi być nieużywana Zacieszacz


RE: Własne kompozycje w Windows 7 - slawektor - 14.10.2009 06:15

Te które tworzyłeś są są widoczne po właczeniu opcji pokaż ukryte pliki i foldery i znajdują się: C:\Users\Nazwa użytkownika\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Themes