Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku (/uzyskaj-uprawnienia-od-administratora-w-celu-wprowadzenia-zmian-w-tym-pliku-16867-t)



Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - MuzycznyZiomek - 23.06.2011 15:36

Witam posiadam taki problem jak w temacie przy próbie skopiowania pewnego pliku oraz jego zawartości z napędu wirualnego pojawia się taki własnie komunikat Uzyska uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku.Szukalem chyba wszędzie naczytałem sie tylu artykułów ze juz nie wiem co mam zrobic kombinowałem z uprawnieniami i tez nic problem nadal istnieje tutaj na forum tez co nieco czytałem ale moze ktos miał akurat identyczny problem i wie jak temu zaradzic?


RE: Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - House - 23.06.2011 15:47

Próbowałeś metody:
Start - (wpisz) - cmd - Prawy przycisk myszy na to i Uruchom jako administrator. Następnie wpisz polecenie net user administrator /active:yes (wyłączasz potem analogicznie, z tym, że net user administrator /active:no). Ta metoda pozwoli Ci posiadać pełne prawa administratora?


RE: Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - dhapollo - 23.06.2011 15:49

Witam.

Zanim postaram się pomóc, to powiedz mi co to za plik dokładniej, jaka płytka, jaki komunikat dokładnie, co dokładnie zmieniałeś (gdzie), nie pogardzę print-scrinem


RE: Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - MuzycznyZiomek - 23.06.2011 16:02

House tak próbowałem tej metody a teraz jeszcze jak zrobiłem restart kompa to pojawiło mi sie okno wyboru uzytkownika Administrator i moje konto chciałem wybrac Admina i prosi o hasło ciekawe tym bardziej ze ja zadnego hasła nie ustawiałem chyba ze jest jakies domyslne o ktorym ja nie wiem :/

dhapollo pliki to:
- binkw32.dll
- paul.dll
- SKIDROW.dll

próbowałem je sciagac kazdy osobno i dzieje sie to samo:
print screen: http://imgur.com/AZA2v


RE: Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - jacek-placek - 23.06.2011 21:08

(23.06.2011 16:02)MuzycznyZiomek napisał(a):  House tak próbowałem tej metody a teraz jeszcze jak zrobiłem restart kompa to pojawiło mi sie okno wyboru uzytkownika Administrator i moje konto chciałem wybrac Admina i prosi o hasło ciekawe tym bardziej ze ja zadnego hasła nie ustawiałem chyba ze jest jakies domyslne o ktorym ja nie wiem :/

dhapollo pliki to:
- binkw32.dll
- paul.dll
- SKIDROW.dll

próbowałem je sciagac kazdy osobno i dzieje sie to samo:
print screen: http://imgur.com/AZA2v


Wpisz swoje hasło, które masz na tym drugim koncie.


RE: Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - MuzycznyZiomek - 23.06.2011 22:57

jacek-placek nie mam zadnego hasla ustawionego na swoim koncie .zaczynam sie zastanawiac nad reinstalka albo formatem


RE: Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - jacek-placek - 24.06.2011 00:15

A wejdź na swoje stare konto i spróbuj skopiować ten plik, o który Ci chodzi. W końcu masz już uprawnienia administratoraUśmiechnięty


RE: Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - MuzycznyZiomek - 24.06.2011 09:09

no wlasnie nie mam nic sie nie da zrobic wiekszosc metod zawodzi w rozwiazaniu tego problemu i on caly czas istnieje


RE: Uzyskaj uprawnienia od Administratora w celu wprowadzenia zmian w tym pliku - dziki314 - 24.06.2011 11:19

Kup oryginale gry i nie będzie problemu.Zadowolony