Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows Vista - Problem z Interfejsem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: Windows Vista - Problem z Interfejsem (/windows-vista-problem-z-interfejsem-16850-t)



Windows Vista - Problem z Interfejsem - czerwin97 - 22.06.2011 20:02

Witam. mam problem. Mam windows viste na laptopie no i jak zainstalowałem grę to gdy ją włączam (na full screen) to chwilkę jest obraz z gry i potem wyrzuca mnie do pulpitu z takim error'em.
[Obrazek: 50798570.jpg]
Gdy zamknę to okno i włączę znowu grę problem następuje ponownie. Proszę o pomoc.


RE: Windows Vista - Problem z Interfejsem - Magic_coin - 22.06.2011 22:40

Czy umiesz czytać? Tam jest napisane, że masz pirackiego Windows'a. Ludzie czytajcie komunikaty zanim piszecie bzdurne posty na forum.


RE: Windows Vista - Problem z Interfejsem - czerwin97 - 23.06.2011 07:49

Pisze że mam pirata ale. Windowsa instalowałem z oryginalnej płyty.. Nie wiem co jest ale chyba tu też zainstaluje Win 7..


RE: Windows Vista - Problem z Interfejsem - Magic_coin - 23.06.2011 09:56

Zakupiony legalnie, czy pożyczony od kolegi?


RE: Windows Vista - Problem z Interfejsem - DamiaX - 24.06.2011 21:00

Hmm...
Windowsa możesz mieć zainstalowanego z oryginalnej płyty ale aktywowany może być aktywatorem.
Czy aby na pewno aktywowałeś go swoim kluczem ?
Czy użyłeś aktywatora etc.


RE: Windows Vista - Problem z Interfejsem - Raizo - 25.06.2011 11:36

Jeśli pożyczyłeś ten system i użyłeś klucza który został już wcześniej użyty na innym komputerze to nie ma się co dziwić że ci takie coś wyskakuje. Musisz kupić sobie swój nowy oryginalny system.