Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z przełączaniem użytkownika - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z przełączaniem użytkownika (/problem-z-przelaczaniem-uzytkownika-16802-t)



Problem z przełączaniem użytkownika - teo83 - 20.06.2011 18:08

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem zarówno 7 jak i na tym forum, proszę o wybaczenie jeśli źle posta zamieszczam.

Mam problem. Kiedy nie siedzę na laptopie a on się wyloguje i chcę go uruchomić to po wpisaniu hasła nie loguje się. Dopiero kiedy wcisnę "przełącz użytkownika" wpisze hasło to się loguje do systemu. Co jest źle? Jak to naprawić?


RE: Problem z przełączaniem użytkownika - krzychowsky - 20.06.2011 18:19

Zrób tak, aby ekran Ci się nie wygaszał, wtedy nie będziesz musiał się ponownie logować, tylko zawsze będziesz mieć swój pulpit.


RE: Problem z przełączaniem użytkownika - teo83 - 20.06.2011 18:53

Ale ja chcę by mi się wylogowywał jak odchodzę od laptopa. Tyle że jak wracam wpisuje hasło do nie wchodzi i muszę dać przełącz użytkownika, mrugnie ekranem i jeszcze raz wpisuje hasło i wchodzi już


RE: Problem z przełączaniem użytkownika - krzychowsky - 20.06.2011 19:01

To zlikwiduj haslo Uśmiechnięty


RE: Problem z przełączaniem użytkownika - teo83 - 21.06.2011 06:56

Ale o to chodzi żeby hasło było. Jak odchodzę od kompa to chce by się wylogowało i trzeba by było hasło wpisać aby korzystać z laptopa. Lecz problem się teraz zaczyna bo bez wciśnięcia "przełącz użytkownika" nie wchodzi hasło. Kolega chyba nie wie jak mi pomóc, bo każde rozwiązanie to unikanie Cwaniak Może ktoś inny jest w stanie jakoś to zrobić?


RE: Problem z przełączaniem użytkownika - War_3_ - 21.06.2011 07:11

W opcjach zasilania jest opcja "wymuś hasło po wznowieniu" albo jakoś tak - to jest opcja którą musisz wyłączyć.