Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją Windows 7 "na czysto" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją Windows 7 "na czysto" (/problem-z-instalacja-windows-7-na-czysto-16797-t)



Problem z instalacją Windows 7 "na czysto" - Cielak911 - 20.06.2011 13:22

Jak w temacie mam problem z aktywacją Windows 7 Home Premium 64-bit Upgrade po instalacji na "czysto" nie mogę aktywować produktu. Wyskakuje komunikat Klucz produktu jest nieprawidłowy. Jestem posiadaczem oryginalnego Windows Vista Home Basic 64-bit OEM. Próbowałem wszystkich sposobów zamieszczonych w tym artykule http://tnij.org/win7upg nic nie pomaga... Przy pierwszej instalacji na "czysto" około 8 miesięcy temu wszystko było ok.. Nie wiem dlaczego teraz jest taki problem...


RE: Problem z instalacją Windows 7 "na czysto" - War_3_ - 20.06.2011 13:29

Zadzwoń na infolinię MS i aktywuj przez automat. Tak czasami bywa.


RE: Problem z instalacją Windows 7 "na czysto" - Cielak911 - 20.06.2011 22:34

Nie mam tam takiej opcji, żeby otrzymać ten 8 kolumnowy szyfr z cyframi które podajesz przez telefon. Klikam na aktywacje wspiuje klucz i wyskauje komunikat "Wprowadzony klucz produktu nie jest prawidłowym kluczem produktu systemu Windows 7"
I wraca do tego momentu gdzie wspisywałem klucz


RE: Problem z instalacją Windows 7 "na czysto" - House - 21.06.2011 14:48

"Wprowadzony klucz produktu nie jest prawidłowym kluczem produktu systemu Windows 7" Jeśli tak pisze, tzn. że jest nie prawidłowy. Pomijasz/zmieniasz widocznie jakąś literkę, lub też wpisujesz nie klucz od 7. Gdzie ten upgrade kupiłeś ?


RE: Problem z instalacją Windows 7 "na czysto" - Cielak911 - 21.06.2011 22:49

W Polsce w sklepie nie pamiętam jakim, to było około rok temu i nie kupowałem go osobiscie.. Największym moim zdziwieniem jest to że robilem przez ten czas reinstalacje Windows jakies 2 razy i wszystko było ok... Tylko teraz taki problem.. Sprawdzałem nawet teraz 2x klucz zostaje wpisany poprawnie...