Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Uprawnienia Administratora wybranych programów (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Uprawnienia Administratora wybranych programów (rozwiązany) (/uprawnienia-administratora-wybranych-programow-rozwiazany-16774-t)



Uprawnienia Administratora wybranych programów (rozwiązany) - Nee17 - 19.06.2011 13:30

Witam!

Chciałbym się zapytać czy jest możliwość ustawienia uprawnienia administratora automatycznego dla danego programu, czyli np. program x zawsze będzie się uruchamiał jako administrator. Wiem że istnieje możliwość aby wszystkie programy uruchamiały się z poziomu Administratora ale tego bardzo chciałbym uniknąć.

Pozdrawiam


RE: Uprawnienia Administratora wybranych programów - Portator - 19.06.2011 16:02

Witaj. Zrób tak:
PPM na wybrany program > właściwości > zakładka Zgodność > uruchom ten program jako administrator > zastosuj dla wszystkich uzytkownikow > zatwierdź.

[attachment=2904]


RE: Uprawnienia Administratora wybranych programów - Nee17 - 19.06.2011 17:12

Dziękuje bardzo Cwaniak


RE: Uprawnienia Administratora wybranych programów - Portator - 20.06.2011 14:15

Miło mi, że pomogłem. Temat do zamknięcia.