Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ile moje łącze uciągnie? netia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Ile moje łącze uciągnie? netia (/ile-moje-lacze-uciagnie-netia-16743-t)



Ile moje łącze uciągnie? netia - matti110 - 17.06.2011 16:33

Witam
Od grudnia mam internet z Netii 8mbit/s LLU. Ostatnio w miejscu gdzie można sprawdzić możliwości techniczne zmieniła mi się wartość na : Usługa dostępna - LLU1. Maks. prędkość ściągania 15848 kbit/s. W ramach gwarancji ceny (zawarte w umowie) za darmo mogę zmienić ofertę i tak też zrobiłem, na "No limits" czyli "jaki masz drut taki masz internet" Zacieszacz w tej samej cenie 59.90zł. Chciałem się dowiedzieć, ile może uciągnąć moje łącze? Podaję aktualne wskazania parametrów z routera Netgear DGN2200 ( w załączniku).
Czekam na informacje.
Pozdrawiam


RE: Ile moje łącze uciągnie? netia - dhapollo - 17.06.2011 18:31

Jak się źle spojrzy na literki to bywa i klapaUśmiechnięty Zmęczony, nie doczytał i wyszedł babolSmutny

"Maks. prędkość ściągania 15848 kbit/s." gdzie to wyczytałeś?


RE: Ile moje łącze uciągnie? netia - matti110 - 17.06.2011 18:47

8 mam nadal, bo opcja bez limitu wejdzie w życie dopiero 4 lipca, dlatego zastanawiam się ile może mi wyciągnąć łącze? te prawie 16mbit/s to jest teoretyczne, tak mi powiedziali w netii, ile będzie nie są w stanie powiedzieć dlatego pytam


RE: Ile moje łącze uciągnie? netia - jacek-placek - 17.06.2011 18:54

(17.06.2011 18:47)matti110 napisał(a):  8 mam nadal, bo opcja bez limitu wejdzie w życie dopiero 4 lipca, dlatego zastanawiam się ile może mi wyciągnąć łącze? te prawie 16mbit/s to jest teoretyczne, tak mi powiedziali w netii, ile będzie nie są w stanie powiedzieć dlatego pytam

Nie są w stanie powiedzieć, bo pewnie nie wiedzą jaki masz drutZacieszacz 4 lipca dowiesz się ile będzie w rzeczywistości.


RE: Ile moje łącze uciągnie? netia - matti110 - 17.06.2011 18:59

a co sądziecie patrząc na moje parametry z routera ?