Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Aktualizacje problem z uruchomieniem gry (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Aktualizacje problem z uruchomieniem gry (rozwiązany) (/aktualizacje-problem-z-uruchomieniem-gry-rozwiazany-16714-t)



Aktualizacje problem z uruchomieniem gry (rozwiązany) - gruby777 - 16.06.2011 13:36

Witam !
Jestem posiadaczem Win 7 Home Premium (x64) pragnę dodać, że mój system sam się aktualizuje, jednak ostatnio po zainstalowaniu aktualizacji przestał mi działać NFS PS. Przed instalacją działał a teraz już nie, istnieje jakiś sposób aby to naprawić?
PS. Robiłem już reinstal gry i nadal tak samo proszę o pomocZakłopotany


RE: Aktualizacje problem (ważne) - War_3_ - 16.06.2011 13:38

Po pierwsze nazwij wątek konkretnie, inaczej trafi do kosza.

Po drugie - próbowałeś trybów zgodności? Czy jesteś w stanie namierzyć która to była łatka po której przestał działać?


RE: Aktualizacje problem z uruchomieniem gry (ważne) - gruby777 - 16.06.2011 13:44

Spróbowałem z trybem zgodności i nadal jest tak samo wyświetla mi się komunikat "Program przestał działać" gdy chce wyszukać rozwiązania online nic się nie wyświetla. A co do aktualizacji to nie wiem jak mam namierzyć Smutny


RE: Aktualizacje problem z uruchomieniem gry (ważne) - War_3_ - 16.06.2011 13:49

Pomyśl kiedy gra przestała działać - to pewnie były łatki w ten dzień.


RE: Aktualizacje problem z uruchomieniem gry (ważne) - gruby777 - 16.06.2011 13:55

(16.06.2011 13:49)War_3_ napisał(a):  Pomyśl kiedy gra przestała działać - to pewnie były łatki w ten dzień.
Użyłem funkcji przywracanie systemu zostały usunięte ostatnie aktualizacje i nadal jest tak samo nie mam pojęcia co się stało, będę musiał się z EA skontaktować. Z góry przepraszam ;(


RE: Aktualizacje problem z uruchomieniem gry (ważne) - War_3_ - 16.06.2011 13:57

Możesz jeszcze z podglądu zdarzeń dać informację o błędzie stop i możemy poszukać.


RE: Aktualizacje problem z uruchomieniem gry (ważne) - gruby777 - 16.06.2011 14:05

Okazało się że gra miała problem z wczytaniem save'u może był uszkodzony w każdym razie dzięki za pomoc.