Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze znikającymi okienkami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem ze znikającymi okienkami (/problem-ze-znikajacymi-okienkami-16421-t)



Problem ze znikającymi okienkami - PLANETKA - 01.06.2011 12:05

Witam i mam taki oto problem ,jak mam otworzonego liska to jest taki feler iż każdą kolejną kartę zminimalizowaną ,jak kliknę to otwiera ale na moment i, po chwili zanika ale jest otwarta w pasku i widzę ją dopiero po zminimalizowaniu liska i tu , jest problem dlaczego te karty otwarte same znikają jak to naprawić ?. Smutny


RE: Problem ze znikającymi okienkami. - Nostromo - 01.06.2011 15:33

Jaka wersja FF, coś modyfikowałeś?
Pokaż screena, łatwiej będzie zrozumieć w czym problem.


RE: Problem ze znikającymi okienkami. - rafi993 - 01.06.2011 16:24

Zrób podstawowe kroki. Skan antywirem i może re-install FF.


RE: Problem ze znikającymi okienkami. - PLANETKA - 01.06.2011 16:26

No więc tak czysta najnowsza wersja ,ale i ze starszymi to samo się dzieje a screna zapodaje tak to wygląda ,zamiast być okienko otwarte to znika i jest otwarte ale w pasku, i pod spodem przeglądarki a dodam iż na ie takie cuda ,się nie dzieją co jest grane z tym liskiem?.

Fotka 1 tak powinno być a 2 jak jest czyli żle. Smutny


RE: Problem ze znikającymi okienkami. - PLANETKA - 02.06.2011 07:07

To jak nikt nie ma pomysłu ,jak rozwiązać mój problem?.


RE: Problem ze znikającymi okienkami. - PLANETKA - 03.06.2011 21:35

No nic widać szpece wymarli na forum , już nikt nic nie poradzi szkoda.


RE: Problem ze znikającymi okienkami. - PLANETKA - 05.06.2011 21:15

Halo ponawiam zapytanie , czy jest ktoś mi w stanie pomóc czy już nie?.


RE: Problem ze znikającymi okienkami. - jick - 18.06.2011 15:40

Ja nie pomogę ale upnę do góry bo czasami u mnie ten problem też występuje. Z tym że nie tylko z FF ale też np ze zminimalizowanymi grami. Czyli z pełnoekranowej gry wychodzę do pulpitu a potem jak klikam na kartę na pasku to nic się nie dzieje , mimo że podgląd w małym okienku jest. Walcze z tym czasami po kilkanaście razy zanim zadziała.


RE: Problem ze znikającymi okienkami - PLANETKA - 18.06.2011 19:17

Temat do zamknięcia dawno temu opanowany, pomogło ponowne wgranie systemu i luzik. Zadowolony